Facsonkitas

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Facsonkitas

HozzászólásSzerző: Rintano » csüt. feb. 02, 2012 12:24 pm

Sziasztok,

Tanacsot szeretnek kerni, mert mar kifogytam minden otletbol es sajnos ha igy megy tovabb meg kell vallnom a Kutyatol.

Egy majdnem 2 eves Huskym van. Nagyon aranyos, csak egy gond van vele: 1-2 havonta egyszer szetragja a fakat. A fakat sajnos nem tudom teljesen elkeriteni a kutyatol. Van hogy eltelik 1-2 honap es nem tortenik semmi. Aztan egyszercsak az egyik fa tovig leragva. Aztan ismet semmi, majd kesob ujabb es ujabb es ez igy megy fel eve, miota fak vannak a kertben.

Kaptam tanacsot, hogy a kutya unatkozik. Rengeteget van jatszva, setalva vele, a szomszed kutyussal is szinte 2naponta ossze van engedve hogy jatszhasson, szoval ez nem lehet gondd. Eleinte csak ejszaja csinalta, azota ejjelre meg van kotve, de ujabban mar nappal is. Sajnos a megszidas nem jarhato ut, mert mindig akkor csinalja, mikor senki sem latja.

Hogy tudom errol leszoktatni? Tavasszal sokkal tobb uj fa erkezik es ha mindet tonkreteszi az oriasi veszteseg. Minden tanacsnak orulok.
Avatar
Rintano
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. feb. 02, 2012 12:17 pm

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron