etetési gondok

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:etetési gondok

HozzászólásSzerző: Zétény » szer. jún. 11, 2008 1:48 pm

Sziasztok!
Elõször is köszi mindenkinek a hozzászólást! enix drága írok privibe majd eskü,csak most a vizsgák meg minden...,de nem felejtem el!:)
Yadecska nõ,mint a gomba,csak kezd visszaütni a kényeztetés,most átváltunk egy kicsit \"szigorba\"!:)
16 órát koplalt a dárágám,de mostmár megint kezdi enni a tápot!Reggel megette mindet ,most egy kicsit meghagyott! Szóval most újra megy az Eukanuba!
Avatar
Zétény
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:etetési gondok

HozzászólásSzerző: Zétény » szer. jún. 11, 2008 1:49 pm

Enix!
Carlos baba,hogy van?:)
Kérek képeket!:P
Avatar
Zétény
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Re: etetési gondok

HozzászólásSzerző: vámpir1998 » hétf. ápr. 30, 2012 2:51 pm

Nem tudom mit adjak enni neki . kicsi palota pincsi .kéthonapos. :?: :o
Avatar
vámpir1998
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. ápr. 30, 2012 2:46 pm

Re: etetési gondok

HozzászólásSzerző: Nona0901 » kedd máj. 01, 2012 8:18 pm

Szia!minden féle képpen jó minőségő tápot,kölyköknek valót, pl royan canin,eukanuba,purina pro plan,gilpa pupp stb.De ha már előtte is kapott tápot,akkor pedig azt a fajtát,hogy ne zavarja meg a kis belecskéjét.Adhatsz neki főtt csirkehusit is,az én kutyim azt nagyon imádja egy kis főtt répával. :) Ja,és a száraz tápot áztasd be szerintem,mert nem biztos hogy egy ilyen kicsi kutya el tudja rágni szárazon.
Avatar
Nona0901
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. ápr. 02, 2012 8:39 pm

Etetési gondok

HozzászólásSzerző: balage88 » szomb. aug. 04, 2012 10:49 am

Sziasztok!
Egy héttel ezelőtt kaptam ajándékba egy Jack Russel Terrier kiskutyát aki most lesz 3 hónapos!Arra szeretnék itt rákérdezni hogy eddig csak száraz tápot adtam neki(Purina Pro Plan)és néztem a táp hátoldalán az ő adagja neki egy napra 60gramm lett volna ezt ugye elosztottam napi 3 étkezésre,de ezt nagyon keveselltem ezért felvittem 150 grammra de most a kutya nem is hajlandó száraz tápot enni se vízbe áztatva se anélkül.A konzerves kutya kaját nem szívesem adnám neki ezért szeretnék segítséget kérni hogy mivel vegyem rá hogy újra egyen?
Avatar
balage88
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2012 10:39 am

Re: etetési gondok

HozzászólásSzerző: Anita23 » csüt. aug. 16, 2012 7:38 am

Sziasztok! segítség találtam 4 db pinduri kutyust a fiam tápszerével ettem őket :| nem tudom mit csináljak nagyon sajnálom a kis drágákat nem tudtok állathont ahol gondját viselik nekik? segítsetek köszönöm előre is üdv Anita
Avatar
Anita23
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. aug. 16, 2012 7:12 am

Előző

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron