Dorka, a magyar vizsla

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: borntobesmile » csüt. máj. 03, 2007 6:26 pm

Milyen kis édes tappancsai vannak! :D
Zabálnivaló :))
Vigyázz rá nagyon!
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Anivik » pén. máj. 04, 2007 6:07 pm

Szia Adrienn!!

Gratulálok neked Dorkához! Nagyon aranyos a kutyusod!! Sok-sok türelmet kívánok hozzá és rengeteg energiát. Az én vizslám már egészen nagy, lassan 11 hónapos, de a lelkesedése és az energiája mit sem változott. Biztos, hogy sok örömöd lesz Dorkában, mert a vizslák igazán ellenállhatatlanok.
Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » szomb. máj. 05, 2007 8:45 pm

Sziasztok!
Itt az én kiskutyám, aki soha nem bírja ki, hogy ne rágcsáljon meg mindent, ami a közelébe kerül... Amúgy már kb. duplája annak a kis szõrcsomónak, aki márciusban hozzánk került! :)
Ja, és azt hiszem, sajnos köldöksérve van!!! :( Nem nagy, csak egy nagyobb borsónyi, de ha valaki tud valami információt adni, hogy mit lehet ilyenkor tenni, annak örülnék!!! Visszanyomni nem lehet, egy kis kemény kis rögöcske a pociján, de ha nem muszáj, nem szeretném szegénykét megmûttetni!
Köszi a segítséget!!!
Ja, és valamiért nem tudok képet feltölteni!!! Vajon miért lehet ez? Más is járt így???
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » szomb. máj. 05, 2007 8:45 pm

Sziasztok!
Itt az én kiskutyám, aki soha nem bírja ki, hogy ne rágcsáljon meg mindent, ami a közelébe kerül... Amúgy már kb. duplája annak a kis szõrcsomónak, aki márciusban hozzánk került! :)
Ja, és azt hiszem, sajnos köldöksérve van!!! :( Nem nagy, csak egy nagyobb borsónyi, de ha valaki tud valami információt adni, hogy mit lehet ilyenkor tenni, annak örülnék!!! Visszanyomni nem lehet, egy kis kemény kis rögöcske a pociján, de ha nem muszáj, nem szeretném szegénykét megmûttetni!
Köszi a segítséget!!!
Ja, és valamiért nem tudok képet feltölteni!!! Vajon miért lehet ez? Más is járt így???
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » szomb. máj. 05, 2007 8:53 pm

íme a kis lurkó... :) Kép
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » szomb. máj. 05, 2007 8:55 pm

bocsi a duplázásért, úgy látszik, valami gubanc van a netemmel... :S :)
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Victoria » szer. máj. 09, 2007 5:57 pm

Szia Adri!
Akkor mind 2 õnk nete rossz, mert az enyém is duplázik állandóan! Gyorsan nõnek a kutyusok nem? Az enyém is már \"nagy\"......ahhoz képest amien volt!
Viki és Zsebi
Avatar
Victoria
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » csüt. máj. 10, 2007 1:43 pm

Szia Viki! Szia Mindenki! :)
Hát igen, nagyon gyorsan nagy kamasz kutyi lett a mi kis szõrcsomónkból is! :) Gondolom, a te Zsebid is nagyon nõ!
Van egy aranyos sztorim Dorkáról:
Tegnap apukámmal füvet nyírtunk az utcán. A házunk elõtt jó mély füves árok van, amibe a kis lurkó lemerészkedett. Amikor észrevette, hogy az alján van némi víz, éktelen pocskolásba kezdett, fel-alá rohangált az árokban, annyira élvezte a vízben tapicskolást. :) És amikor rájött arra, hogy átfér a két árkot összekötõ betongyûrûn, az volt ám az igazi öröm!!! Ez a kis bátor hõs belebújt, és ott szaladgált a két árok között! :) Látnotok kellett volna zt a büszkeséget, ahogy csinálta!!! :) Na és persze azt, ahogy kinézett utána... :S Így aztán este befigyelt még egy fürdetés is.. :)
Sajnos, nem tudtam róla képet csinálni, pedig jó lett volna! Meg arról is, ahogy büszkén trónol az összegyûjtött fû tetején a ládában! :)
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » kedd máj. 15, 2007 2:14 pm

Sziasztok!
A hétvégén megvolt az elsõ úszóleckénk... Amíg ki nem próbáltuk, nem mertem teljesen bízni a ténylben, de bebizonyosodott: a kutyák veleszületetten tudnak úszni! :) Dorka ahogy meglátta a vizet, nem teketóriázott, nem barátkozott vele, hanem egybõl zutty, bele, és már úszott is... Bár a közepe táján elbizonytalonodott, és legnagyobb rémületemre elkezdett süllyedni!!! De aztán összeszedte magát a kis hõs és kiúszott hozzánk a partra. És képzeljétek: bedobtam neki a labdát, és bátran utánament érte!!! Igaz, elõszörre nem sikerült megfognia a vízben, de aztán kicsit késõbb vissza tudtam küldeni érte, és akkor már ügyesen ki is hozta!!! Annyira büszke voltam rá, mert amíg otthon gyakoroltuk az apportírozást, soha nem volt ilyen szófogadó és nem is ment mindig a labda után, ha keresni kellett!
Ideteszek egy-két képet róla: Kép
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » kedd máj. 15, 2007 2:15 pm

az elsõ sikertelen próbálkozás után kellett egy kis biztatás: Kép
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron