Dolly és Cézár Ófaluról

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » szer. aug. 16, 2006 10:06 am

vmi hiba csúszott a rendszerbe :D
Tehát õ Cézár és a gazdi:
Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » szer. aug. 16, 2006 10:07 am

és akkor a picik egyesével :)
Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » szer. aug. 16, 2006 10:09 am

Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » szer. aug. 16, 2006 10:10 am

Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » szer. aug. 16, 2006 10:13 am

Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » szer. aug. 16, 2006 11:25 am

Szia Katalin!

Gyönyörû kutyusaitpok vannak és tényleg ritkák, nem igazán terjedtek még el itthon :))
Úgy tudod javítani azt a hozzászólást, ahol több kép van Dollyról, hogy üzenet szerkesztése és csak 1 kép url-jét hagyod benn, mert elméletileg 1 hozzászóláshoz 1 kép csatolható, de valakinek valamilyen úton-módon sikerül 2-t is :)) ez a ritkább eset

Sok örömöt a kicsikhez és a szülõkhöz is :)
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » szer. aug. 16, 2006 11:36 am

Az a gáz, hogy annál nem írja ki az üzenet szerkesztését.. De írtam az adminoknak, hogy hogy lehetne orvosolni a problémát.
Íme mégegy kép, bár itt kevésbé hasonlít a kis dagincs egy kutyára.. :DD Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: doggyangel » szer. aug. 16, 2006 12:32 pm

Szia!

Elõször is had dicsérjem meg a gyönyõrû kicsiket, és gratulálok a büszke mamának, és papának, hogy ilyen szép csemetéik vannak! :)

Nagyon szépek a kutyusaid! :) Én is nagyon szeretem az ilyen nagy testû kutyákat, nekem is van egy németjuhász-harcikutya keverékem, két tacsi keverékem, és ugye a csivavám (csivava a kutyaiskolában fórum).

Nagyon köszönjük a dicsérõ szavakat Alonsoval, amit a fórumba írtál! :) \"Sajnos\" én az a fajta ember vagyok, hogy minden kutyából szeretem kihozni a maximumot, és attól, hogy a kutyusom egy csivava, nem igazán akartam õt elkényeztetni, pl. kézbe hordani. Ezért járok vele iskolában! :) Tényleg köszönjük a dicséretet! :D

Kérünk majd a picikékrõl képet, ahogy növekszenek, gondolom ti tenyésztitek õket.. :)

PUSZIKA: Pálmi
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » szer. aug. 16, 2006 12:45 pm

Köszike! :)
Igen, természetesen a mi tenyészetünk, és amíg nálunk lesznek, addig kerülni fog fel még kép, mert amikor már nyitott a szemük és elkezdenek mocorogni, akkor haláliak! :) (a mostani \"eresztés\" az 5. ha jól számolom..)
Sztem az, hogy a maxot hozod ki a kutyuidból nem baj, amíg úgy csinálod, ahogy írtad, jutalomfalatkákkal és szóval fegyelmezve.
A mieink közül csak Cézár volt suliban, de Dolly sokkal fegyelmezettebb tud lenni :) (khm, természetesen az anyuciról van szó :)) Dollyval, ha sétálni megyünk, soha nem kószál messzebb kb 15 m-nél, az ember egyet szisszent, pisszeg, köhécsel, és már ott van mellettem. :D Ja és amúgy örökmozgó, míg Cézuka a kényelmesebb fajtához tartozik. Õt hamar ki lehet fárasztani, mint asszonyát. :)
Na elég a regélésbõl, mert napokig itt ülhetnék.. :)
Puszka
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: doggyangel » szer. aug. 16, 2006 12:53 pm

Szia!

Ez általában így van, a lányok azért nem mennek annyira messzire a gazditól. Az én németjuhász keverékem is lány, õ is járt iskolába, de õ sem megy messzire tõlem, neki is elég csak egyszer szólni, hogy jöjjön, és jön. A fiúk azért \"makacsabbak\". :)

Nyugi, én nem az az ember vagyok, aki bort iszik vizet prédikál (vagy fordítva????), én csak azt írom le, amit én is csinálok! :) De látom, te is szereted a kutyákat! :D Szerintem az meg nem baj, hogy napokig tudnál beszélni a kutyudról, hiszen egy szeretõ gazdinak ez nem esik nehezére! :D

Puszizlak
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Következő

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég