Dolly és Cézár Ófaluról

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: simonrebcsike » kedd okt. 10, 2006 6:20 pm

jajj nagyon cukik az tetszik hogyan feláll a kis fülük nekem 1 goldenem van a testvére hasonlitotak a kis kutyáitokra.további szép estét




Rebi
Avatar
simonrebcsike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » szer. okt. 11, 2006 1:01 pm

Erika, most, hogy így felpiszkáltátok a hátterek fontosságát, mint írtam, hétvégén utána fogok nézni a dolgoknak. Amit biztosan tudni lehet, hogy Dolly és Cézár nem rokonok, hiszen Dolly (bizonyíthatóan) német vérvonalból származik, nemtom milyen hosszú családfával, míg Cézár itthon lett véve, tk. nélkül, de Apósom állítólag látta a szülõk papírját, csak akkor még nem volt tervben az atyai öröm. És amikor meglett a Dolly, és már cseperedtek az elsõ kölykök, akkor tudták elvinni mindkettõt szemlére, és akkr kapott mind2 magyar hivatalos tk-et. Szóval ennyi amit eddig megtudtam. :)
A mérgem meg nem is azért volt, amit írtál, hiszen tudtam/tudom nagyon jól, mit kellett volna csinálni, csak az elején mégcsak hírbõl sem ismertem a családot, idõközben \"pottyantam\" be. :) Amin kicsit lázadtam, az inkább az volt, ahogy ezt leírtad. (korábban említett, és körülöttem is gyakran használt kifejezés erre, az \"afféle grínpíszes lendülettel\"). De remélem megnyugodtak már a kedélyeink, és sikerült eloszlatnom a pénzhajhász ebszaporító gondolatokat rólam.. :)
Apropó, ha már találkozóról van szó, mit szólnátok, ha szerveznénk egy afféle klubtalálkozót itt a mi környékünkön is, Baranya megyében?
Mindenkinek további szép napot! ;)

Ja, Rebi, köszi a dícséretet! :)
A kép Dolly élete elsõ kölykeivel készültek :)
Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » csüt. okt. 12, 2006 2:53 pm

A hétvégén nagy izgalom lesz, jön Németországból az a vakvezetõ kiképzõ, aki már egyszer vitt tõlünk kiskutyát egy éve. Akkor egy kant választott, és mivel nagyon jól és gyorsan tanult, ezért idén visz egy szukát is. :) Úgyhogy a kiscsaj, aki a mini képemhez adta a pofiját, vasárnap utazik el. Kicsit sajnálom, mert nagyon aranyos, jófej ésértelmes kis kuty volt, és õ sírt a 3 közül a legkevésbé. De jó helyre fog kerülni, a hölgy tavaly s folyamatosan infózott minket, képeket küldött, hogy hogyan fejlõdik a pici, aki azóta már kis nyurga kamaszfiú. :)
Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: Christina » szomb. okt. 14, 2006 5:29 pm

Szia Katalin!Örülök,hogy tisztázódtak a dolgok és,hogy ti is részt vesztek a fajta klubjában:-)Remélem közösen sok sikert értek el majd:-)
KIcsit én is utánna néztem ennek a fajtának,mivel annyira nem ismertem,csak 2* láttam talán!Nagyon érdekes története van!+hogy elöszeretettel használják vakvezetö,lavinamentö,örzö-védö kutyának és Amerikában pedig a rendörség szolgálatában áll kábitószer és nyomok keresésben:-)Egyre jobban tetszik ez a fajta,nagyon szépek és kis barátságos pofijuk van:-)Èdesek a kicsik:-) Kép
Avatar
Christina
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » hétf. okt. 16, 2006 5:57 pm

Köszi szépen a kutyuk nevében is! :)
Emberkék, még mindig keresünk két kislánynak gazdit. Nemtom hogy tudom újra felszínre hozni a hírdetést, de remélem az ide látogatók is tovább adják a hírt! :)
Egy régebbi téli kép Cézárról:
Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » kedd okt. 24, 2006 6:12 pm

Olyan rég írt ide vki is, így megint én töröm meg a csendet..
Egy kislány még keresi gazdiját!
Végre be lett kerítve a régi szõlõ helye, így minden nap felegedjük a kutyokat, és rohangászhatnak :)
Na húzok vissza tanulni..
Puß mindenkinek!
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » vas. okt. 29, 2006 9:55 pm

Az egyetlen picike, aki még nálunk van :) Úgy néz ki, meglesz az õ gazdija is :)
Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » vas. okt. 29, 2006 9:58 pm

Apa gondosan õrzi a kicsit, mennyit eszik, és mennyit hagy meg :) Vigyáz, nehogy vmi is kárba vesszen :))
Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: kicsikaty » vas. okt. 29, 2006 9:59 pm

Anyósom vmi ronggyal kevert, a picike meg leste, mikor tudja kiszedni a kezébõl :)
Kép
Avatar
kicsikaty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Dolly és Cézár Ófaluról

HozzászólásSzerző: Dodó001 » hétf. okt. 30, 2006 8:20 am

Még mindig gyönyörû mindegyik kutyus :-) Mennyi idõs, amelyik még nálatok van?

Dorina és Morty
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron