Charlie úr, a törpeschnauzer - növésben

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Charlie úr Pozsonyból - növésben - képekben

HozzászólásSzerző: dibidobi » csüt. feb. 08, 2007 2:41 pm

Szia Erika!

Ne add fel már így is sokat elértél, hogy hagyja magát fésülni.Csak így tovább!

Köszi pötyike nagyon jól van.Napról napra zsiványabbak vagyunk.Mi sajnos nem tanulunk olyan gyorsan.Még csak annyit tudunk, hogy \"ül\" és \"pacsi\".A többivel még küzdünk.Nálatok, hogy halad a szobatisztaság?Vagy kertben tartod?Nálunk megy a kutyapelusra de azért még néha elfeledkezünk róla.Vagyis ha mérges ránk direkt a pelus mellé pipil.Olyan kis bosszúálló de imádom.
További szép napot!
Avatar
dibidobi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Charlie úr Pozsonyból - növésben - képekben

HozzászólásSzerző: Pipi » pén. feb. 09, 2007 2:26 pm

Szia Andrea,
igazán örülök, hogy jol van a Pötyi-kutyi. Hát Charlie a szobatisztasággal már egyre jobban áll. pár hete még dobott néha bosszúpisit, ha nem adtunk neki kóstolót abból, amit mi ettünk, de most már leszokott róla. hidd el, én is eleget bajlodtam vele, mig leszoktattam arrol, hogy ne pisiljen-kakiljon be a lakásba. sajnos mi egyszobás lakásban élünk, panel, második emelet. remélhetõleg valamikor lesz majd kertes házunk, s akkor jobb lesz minden. de most ez van. napi négyszer megyek ki vele, kb. 2-3 ora kintlét ez naponta. szerencsére olyan munkabeosztásom van, hogy nem kell 8 órát benn töltenem a szerkesztõségben, ha kész vagyok a dolgommal, akkor megyek haza. egyedül ez künnyítette meg a kutyázást, mert el sem tudom képzelni, milyen lett volna egy kiskutyit bevállalni, ha napi 10 orát nem vagyok otthon.
az ül parancsra az én kutyám is leül, de pacsit még nem tud adni. most annyira elkezdett nõni, hogy az összes kaja a lábába megy, megnyúlt, de sovány a háta. pedig eleget eszik. hiába, most van kamaszkorban, már 5 honapos. nagyon nagy öröm, nem bántam meg, hogy bevállaltam. szép napot, erika
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Charlie úr Pozsonyból - növésben - képekben

HozzászólásSzerző: Pipi » vas. feb. 11, 2007 4:46 pm

Sziasztok,
Charlie-val tegnap vendégségben voltunk 7 csivavánál, de sajnos nem vittem fényképezõgépet, igy nem tudtam megörökíteni azt a meglepetést a szemében, hogy végre õ a legnagyobb a kutyák között. addig is egy pár héttel ezelõtti kép róla.

Kép
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Charlie úr Pozsonyból - növésben - képekben

HozzászólásSzerző: Pipi » vas. feb. 11, 2007 4:47 pm

épp keres valamit a szõnyegen. bioporszívó Kép
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Charlie úr Pozsonyból - növésben - képekben

HozzászólásSzerző: Pipi » vas. feb. 11, 2007 4:49 pm

megrémülve... nem érti, miért fényképezem Kép
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Charlie úr és Maci barát

HozzászólásSzerző: Pipi » hétf. feb. 12, 2007 7:53 pm

Ma a Bütyök (Charlie úr) kapott új barátot, hogy ne legyen egyedül, ha nem vagyunk otthon. Szemlátomást nagyon örült neki és a Maci barátnak (mert így hívják) is sikerült túlélnie az elsõ 30 percet. Nagy baj már nem lehet. Kép
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Charlie úr és Maci barát

HozzászólásSzerző: Pipi » hétf. feb. 12, 2007 7:54 pm

Egyértelmű, hogy kié a Maci barát Kép
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Charlie úr és Maci barát

HozzászólásSzerző: Pipi » hétf. feb. 12, 2007 7:54 pm

Az ismerkedés első boldog percei némi farokrágcsálással... Kép
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Charlie úr és Maci barát

HozzászólásSzerző: Pipi » hétf. feb. 12, 2007 7:56 pm

Baráti ölelés után egy kis kóstoló... Kép
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Charlie úr és Maci barát

HozzászólásSzerző: csula » hétf. feb. 12, 2007 9:31 pm

Szia Erika!
Bütyök nagyon szép kutyus. Szép macit kapott! :) Csak vigyázz vele... elõbb utóbb valami hiányozni fog a maciból :D Nekem westiem van, és hát mondhatom róla, hogy egy plüssgyilkos :D
Avatar
csula
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 0 vendég