Bundi, Vajdácskáról

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Bundi, Vajdácskáról

HozzászólásSzerző: edina810 » pén. dec. 07, 2007 11:24 am

Ő itt Bundás, az én szeretett kutyám!
Nem ő volt az egyetlen kutyánk, de az anyja sajnos egy éve meghalt egy daganatos betegségben. Volt rajtuk kívül még egy kutyánk, de ő már nagyon öreg volt, 15 éves. Sajnos már ő is meghalt. Úgyhogy nem maradt nekünk más, csak Bundás.
Keverék kutya, de nagyon vidám és életrevaló. Imád játszani, és ha egy kicsivel több időt fordítok rá, még be is lehet tanítani. Imádja a hasát, ezért természetesen finom kutyaeledelek segítségével tanítgatom.
A nevét egyébként hosszú, szinte már bunda értékű szőréről kapta, ami a környékünkön levő kutyáknál elég ritka.
Lehet, hogy nem egy világszépe, de számomra ő a legkedvesebb, és legszebb kutya a világon.

Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy ha a kutyatartás mellett dönt, a megvett vagy örökbefogadott kutyát élete végéig szeresse és gondozza!
Avatar
edina810
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Bundi Vajdácskáról

HozzászólásSzerző: Dyna » pén. dec. 07, 2007 11:29 am

Üdvözöllek a kutyások és persze az Edinák közt.
Edina!Nem az a lényeg h néz ki az a lényeg h a tiéd és szereted:)és ez mindennél fontosabb:)
Avatar
Dyna
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Bundi Vajdácskáról

HozzászólásSzerző: edina810 » pén. dec. 07, 2007 11:34 am

Köcce szépen!! Tudom és ezt szem előtt is tartom! Am így néz ki. Szentem nem csúnya. Kép
Avatar
edina810
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Bundi Vajdácskáról

HozzászólásSzerző: Dyna » pén. dec. 07, 2007 11:40 am

Sztem nincs is csúnya kutya max érdekes.egyébként mintha az én Bundimat látnám:)az én dédim kutyája volt majdnem ugyanilyen vele nõttem fel 16 évesen pusztult el:(és Bundi volt a neve:)
Avatar
Dyna
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Bundi Vajdácskáról

HozzászólásSzerző: edina810 » pén. dec. 07, 2007 11:43 am

Sajnálom. Egyébként a Bundás nagyon is gyakori név a kutyák közt. Nekem pl. a kedvenc kutyanevem.:))
Avatar
edina810
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Bundi Vajdácskáról

HozzászólásSzerző: Dyna » pén. dec. 07, 2007 11:46 am

Nekem is tetszik fõleg ha még illik is a kutyira csak ez az enyémekre nem illett volna.:)
Avatar
Dyna
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég