Brandy baba

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Brandy baba

HozzászólásSzerző: brendi baba » szer. nov. 30, 2005 11:17 am

brendi baba 3 éves édes pofi yorki! IMÁDOM! a legokosabb kutyusok a földön! de olyanok, mint a gyerekek, tehát foglalkozni kell velük!
Avatar
brendi baba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Brandy baba

HozzászólásSzerző: brendi baba » szer. nov. 30, 2005 11:26 am

Romhányi Gabriella írta::
Romhányi Gabriella írta::
brendi baba 3 éves édes pofi yorki! IMÁDOM! a legokosabb kutyusok a földön! de olyanok, mint a gyerekek, tehát foglalkozni kell velük!
Kép
Avatar
brendi baba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Brandy baba

HozzászólásSzerző: rbridget » szer. nov. 30, 2005 6:14 pm

Szia! nagyon gyönyörű Brandy baba :)
nekem westym van,Beni,ő még \"csak\" másfél éves. Vele is nagyon sokat kell foglalkozni,sokszor többet,mint egy gyerekkel.túlságosan szeret huncutkodni ... :) ami végulis nem olyan nagy baj,mert konnyen \"belevisz\" engem is :)
De Brandy baba nagyon kicsi kutyus nem? vagy a yorkik között is van különböző \"méret\"? :)
Avatar
rbridget
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Brandy baba

HozzászólásSzerző: brendi baba » pén. dec. 02, 2005 11:20 am

brendike a legkisebb fajta yorki. öszvisz másfél, két kiló.vannak méretek köztük is, kb. 3. mini, közepes, nagy.De õk a legszebbek, szerény véleményem szerint. Persze elfogult is vagyok, mert egyszerûen imádom õt. De most õszintén, nem imádnivalóak ezek az ölebek? Olyan lelkiviláguk van hogy hihetetlen. Benike is el van kényeztetve, igaz? Gondolom, a szavaidból ítélve.Brendi nagyon. Nekünk tulajdonképpen 2 yorkink és egy shit-zu-nk van, de csak a brendi él velem meg a barátommal, a többi (Cherry, Molly) a barátom szüleivel. Képzeld a két yorkilány habár együtt nõttek fel (Cherry 4, Brendi 3 éves), úgy utálják egymást, hogy annyira össze szoktak verekedni, hogy nem tudjuk õket szétválasztani, és eszméletlen módon harapják egymást. A brendinek már hiányzik egy icipici darabka a nyelvébõl-harci seb. Hónapok ota igy ment ez és eléggé tarthatalen volt ez az állapt, hol az egyiket kellett ölben fogni, hol a másikat. Ez borzalom. Tõlük semmit nem lehetett csinálni. Ja és ha meglátják egymást, ugatnak, mint a hülyék. Szóval borzalom.Úgyhogy ki kellett valamit találnunk. Múlt héten összeverekedtek, én megfogtam a brendit, a barátom a Cherryt, közben egymásba voltak gabalyodva, és be a kádba- jo hideg zuhany. Utána százszor is meggondolták, hogy akarnak e még verekedni. egybõl abbahagyták. Ma megint találkoznak, azt hiszem ma is lesz hideg zuhany. Ez a terrier vér iszonyatos sajnos néha. A tied milyen természetû? Különben a brendi egy bûbáj, ha nincs a közelben cica, meg a cherryke!:) küldök egy képet a shi-tzu-ról, mert õ egy fantasztikusan édes kisördög,rossz, de nagyon tünemény. Õt aztán mindenki szereti, és õ is mindenkit. Kép
Avatar
brendi baba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég