Boxerok

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » csüt. jún. 28, 2007 3:44 pm

Királynõnek öltözve :D Kép Kép
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » csüt. jún. 28, 2007 3:45 pm

hopsz, kétszer ment ugyanaz :P Kép
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » csüt. jún. 28, 2007 4:09 pm

Úristen ezt nézzétek meg :O \"fajtatiszta\" boxerek :S hihetetlen, méghozzá 25ezret kérnek értük...........abszurd
http://www.e-dog.hu/hu/index.php?op=ujh ... &id=29964#
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: Detty16 » csüt. jún. 28, 2007 5:11 pm

sziasztok
jajj nagyon aranyosak a képek
na ha ki lehet,akor én is azt javaslom,hogy váltsátok ki neki!!
Nekünk is sokan mondják,és mi is édeklõdünk már,nekünk van kennelnevünk is,és ha lehetséges,akkor azon a néven törzskönyveztetjük Dinát
Cibej-házy Dina néven,ha minden összejön:D
Te kiállításokon és tenyésztésen gondolkozol??
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » csüt. jún. 28, 2007 5:38 pm

Én csak hobby célra vettem a kutyust, szimpla családi kedvencnek, ezért nem is kértem tk-t hozzá. De annyira szép kutyus, hogy érdemes lenne vele foglalkozni...csak én teljesen zöldfülü vagyok a témában, nemtudom hogy kell felkésziteni ide egy kutyát stb...a másik meg, hogy nekem elsõ most a tanulás, nemhiszem, hogy minden hétvégémet kutyakiállításokon akarom tölteni. Madj még elválik mi lesz a kis Lexusból!
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: Ritakinyo » csüt. jún. 28, 2007 8:27 pm

Jaj ezek a képek:))))) És a kis ruhás képek, hehe nagyon cuki!!! Nagyon édesek a kis boxosok, lányok!!! Büszkék lehettek! Amúgy mi most tervezzük, hogy Mazsit visszük randira:) Amint van valami hír, írok Nektek!!:)

Remélem Anita nem azért van csendbe, mert baj van...

Sok puszika Nektek!!!
Avatar
Ritakinyo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: lola!! » csüt. jún. 28, 2007 8:45 pm

Sziasztok!
Anita nincs csendbe,csak állandóan rohan és nincs ideje 2 sort idebiggyeszteni neketek! Ejnye-bejnye:))))
Nincs baj,sõt...most este már elég normális volt a széklete a kis lucifernek! Úgy hogy happy!
Nagyon szép Lexus! Gréta ha megtudod,hogy mi kell a tk-hez,meg hogyan mûködik majd írj légyszi! Mi is tervezzük,hogy kiváltjuk Argónak!
Mazsi babázni fog???? Én Lolát még nem mertem volna \"randira\" vinni! Szerintem mi kivárjuk Argost:) De Mazsi már ugye érett rá!!:) Alig várom!
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » csüt. jún. 28, 2007 9:15 pm

Szia!
A tk-ról még sajna nem sokat tudok, neten is keresgetttem , hogy és miképp, de nem jutottam sokra :S A kutyus gazdija azt irta, hogy B tk-t lehet kiváltani, de miért, van A is? Valami olyasmit olvastam, hogy a B-t azt végülis mindenki kiválthatja vagy mi, magántörzskönyv féleség, de valami olyasmit is irtak hogy értékes....nemnagyon értettem. Szóval a kutyus anyjának b van, az apjának meg a másik, ami a nagy dijnyertes neves kutyáknak van. De én csak ezért B-t kaphatok :( De egy golden retriver-es linket kihuzott a google és ott azt irták hogy a versenyen b tk-sak nem nevezhetnek :(:(:( Nemtudom mi lesz, majd válaszolnak talán mert én igy magam nagyon nem tudom miképp megy ez. Ja egyébként sokszor nézegetem a fórumot, meg Lexuska iwijén az ismerõsöket és, és annyira tetszik nekem Lola, nagyon nagyon!!!!!!!!!!!!Annyira kis szép buksija van imádom :)
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: Detty16 » pén. jún. 29, 2007 9:57 am

Sziasztok!!
Mi is drukkolunk Mazsinak:))
Nálunk most így majdnem 11kor,nagyon szépen süt a nap Dina napozik is kint!!:))
Írtam én is e-mailt a MEOE Törzskönyveztetési osztéálynak!
Várom a levelüket,szorítsatok,hogy ki lehessen váltani!!!

Hát amit én tudok a törzskönyveztetésrõl!!
Mindenképp MEOE tagnak kell lenned,aminek éves tagsági dijja 6000ft!
Aztán,mi úgy szeretnénk csinálni,hogy a mi kennelnevünkkel szeretnénk törzskönyveztetni,mert nekünk van ám kennelnevünk:))
És ezt ti úgy tudjátok megoldani,hogy akitõl vettétek a kiskutyát,és van kennelneve akkor neki kell kérni a törzskönyvet,ha meg nekik nincs és a MEOE engedi hogy a saját kennelneveden törzskönyveztesd(amit nem tudok hogy engedi-e) akkor neked kell kiváltani egy kennelnevet,és ezen a \"vezeték néven\" tudod majd a késõbbi almokat bejegeyztetni bla bla....a kennelnév kiváltása 8000ft!
persze csak ha tag vagy,ha nem vagy tag,akkor mindennek a dupláját vedd,kiállítási nevezési díj,kennelnév kiváltás minden!!

Nekem azt mondták,hogyha utólag törzskönyveztetek,akkor is indulhatok kiállításokon,tenyészthetek!!

És persze fontos majd a sok szûrés elvégzése is,hogy a késõbbiekben,nehogy öröklõdjön,és olyan kutyusok kerüljenek ki!!
Diszplázia ez az amaz....

Én tegnap nézegettem Dina szüleinek a törzskönyvét,és meglepett,hogy nagyon híres kanok a déd és ükapukánk:)

Nekem nagyon tetszik a Fényesfasori boxer kennel,az õ kutyáinak is õsei....

majd teszek fel képet a kanokról,nagyon nagyon szééépek:)))

Hát én ezeket tudom így nagyából,reméelm nem tudom rosszul!!!

Képeket lassan hozok én is,tegnap nem sikerült lencsevégre kapnom azt,hogy Maya és Dina összebújva alszanak:(( :)

Sok puszi mindenkinek [img]
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: lola!! » pén. jún. 29, 2007 10:01 am

Szia Gréta!
Hát szomorú lenne,ha tényleg úgy lenne,ahogy írod és nem lehetne versenyre mennetek! Argosnak is gyõztes az apuci,de fogalmam nincs hogy milyen,még ma utánajárok:)
Lola buksiját én is imádom:D Hát komolyan mióta ketten vannak én olyan boldog vagyok!!!! Persze Lola mindig más marad nekem mint Argó,de ez nem azt jelenti véletlenül sem,hogy a kicsit nem imádom....remélem érted mire gondolok:) Örülök,hogy Lola ilyen szép kislány:) Nekem a legszebb az tuti!!! Lexuska is gyönyörû,Dina is és Argos is!!! Eszetekbe van,hogy õk együtt fognak felnõlni? Meg Kira is! Csak róla olyan kevés képünk van:( Itt nézhetjük ahogy cseperednek a kis törpék:) Nagggyon jó! Ramszi meg már kész férfi:) A nagyokban pedig gyönyörködhetünk tovább:D IMÁDOK ITT LENNI!
Na megyek,mert már elkapott a hév:D
Jók legyetek gazdik és nagyon rosszak BoxosokXD
Sziasztooookkk!!!
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég