Boxerok

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: lola!! » szer. jún. 27, 2007 12:23 pm

Sziasztok!
Hát nem is tudom! Végül is jobban van,mert reggel már nem ment a hasa,de most megint:( De eleven és amúgy semmi gond,eszik,iszik! Csak ez a hasmenés... Szomorú vagyok nagyon!!!! Nem váltottunk tápot! Ugyanazt kapja,mióta idejött! Nem értem! Ha délután sem lesz jobb,akkor felhívom az orvost!
Mazsikának is jobbulást! Úgy tûnik ez egy ilyen hét!
De komolyan! Mi lehet? Mert a rosszalkodás nem enyhült:) Remélem csak gyomorrontás!!!! Az orvos is azt mondta,hogy valószínû az,mert még láza sem volt!
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: Detty16 » szer. jún. 27, 2007 3:30 pm

Sziasztok!!
Dinával mi is mindkettõtöknek jobbulást kívánunk!!
Mi amúgy megvagyunk,eszünk iszunk játszunk,és sokat alszunk,ha Maya nem piskálja Dinát!!
Szobatisztaság,kaki nincs is igazán bent,csaka pasi,az is ha több mint egy órát nem engedem ki!!
Na de valahogy csak belejövünk!!:)
Pussz mindenkinek
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » szer. jún. 27, 2007 6:33 pm

Sziasztok!
Örömmel olvasom, hogy bõvült a boxertulajdonosok köre! Detti gratulálok a kutyushoz, nagyon szép! Lexuska hihetetlen sokat nõtt egy hét alatt, és szörnyen rossz!!!! Nagyon sokat bepisil, be is kakilt már 2szer, folyton széthord mindent, felboritja a kukát és szanaszétviszi a szemetet! Reggelre mintha robbantottak volna nálunk! De bevetettem egy taktikát ;) Éjjel mindig felteszem magam mellé az ágyba és együtt alszunk, de mivel magas az ágy, így nemtud lemenni róla, oda meg nem piszkit ahol alszik, így az éjjel pisi-kaki-mentes marad a ház :) Különben egy végtelen türelmû kutyus, folyton alszik...az állatorvosnál a mûtõasztalon is elaludt így nem érezte az oltást se, ugy kellett felráznom, mikor már menni készültem :D A nevére hallgat már, de legjobban leülni tud, 5-6 alkalom elég volt neki hogy megtanulja :O Mégegyszer gratulálok az új kutyatulajdonosoknak! Kép
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: Ritakinyo » szer. jún. 27, 2007 11:17 pm

Sziasztok Lányok és Boxik:)

Hadd köszönjem meg mindenkinek, hogy gondoltatok Mazsira, nagyon figyelmesek vagytok!!! Szerencsére már estére jól lett.

Anita, szerintem is gyomor rontás, Mazsinak is az volt a baja... Fecskendõvel adtunk neki kamilla teát és akkor tudot kakikálni:) Egybõl jobban lett! Remélem Argos is meggyógyul!!! Próbáld ki a teát:)

Remélem hoztok sok sok képet a boxosaitokról, várjuk Mazsival nagyon!

Sok sok puszika Nektek!
Avatar
Ritakinyo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: Detty16 » csüt. jún. 28, 2007 9:45 am

Sziasztok!!!
Gréta köszi szépen,nagyon aranyos vagy!!
Jajj nekem Lexusz nagyon nagyon tetszik,olyan szép a csíkja meg a pofija!!
Neki van,vagy lesz törzskönyve??


Rita!
Nagyon örülünk,hogy jobban van Mazsi drága!!!:))

anitának én is ajánlanám a kamillás zeát például,vagy mint a gyerekeknél, a húúúúússss leveset!!
Mi is adtunk már kutyusnak és jobban lett!!

Én megpróbálnám,ártani biztos nem árthat!!!
Sok-sok puszi mindenkinek!!!
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: Detty16 » csüt. jún. 28, 2007 1:20 pm

Sziasztok!!
Bocsika,hogy megint én jártatom a szám,de gondoltam mesélek!!!
Dina nem tud feljönni az emeleti lépcsõn,vagy nem akar,nem tudom,a lényeg h lent alszik:D
És a kedvenc háló helye a fürdõszoba!!
Anyukám adott neki egy rossz elhasznált ágynemûhuzatot,és tudta,hogy neki azon kell aludnia:)
Nagyon ügyike,se pisi se kaki reggelre:))

Ma sokat játszottak Mayával,van olyan játéka,aminek a közepén gumi vana két oldalán pedig kötél....eddig nem fedezte fel,de ma már visszahozta ha eldobtam,igaz nem neked,de legalább utána ment és szaladgált vele!!
Olyan is volt,hogy egyszerre hozták Mayával!!
Szupi ügyes a kis szépségem!!

Sok puszi nektek
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » csüt. jún. 28, 2007 3:36 pm

Hali!
Hoztam új Lexuska képeket! Sajnos csak telóval fényképeztem őket, így a minőségben van némi kivetnivaló, de Lexusita fénye beragyogja az egész sötét, homályos képet :D
Dettinek: Köszi a dicséretet, én is imádom! Ma nagyot haladtam vele, megtanult pacsit adni :O Tk-ja nincs még, most intézem, irtam mailt a meoe-nek, hogy milyen papirokat kell elkérnem a szülei gazdáitól, hova vigyem stb... Sokan dicsérik a kutyust, mennyire szép, a doki is azt mondta nagyon szép egyed érdemes kiváltani a tk-t s versenyre vinni, apukája is gyönyörü egy kutya, 6-7szeres győztes. Dinácska nagyon husi, nekem sokkal jobban tetszik a sima fekete maszkos kutya, fehér jegyek nélkül, én is azt vettem volna, de sajna az csak kifiuban volt. Nembaj, Lexuska így is a legszebb számomra, egyszerüen nagyszerű :DKép
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » csüt. jún. 28, 2007 3:42 pm

Kép
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » csüt. jún. 28, 2007 3:43 pm

disznóvágást is rendezett már :D Kép
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerok

HozzászólásSzerző: carafeliz » csüt. jún. 28, 2007 3:43 pm

Kép
Avatar
carafeliz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron