boxer nevelés

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:boxer nevelés

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » pén. jan. 11, 2008 7:29 pm

Szia!Köszi a választ szerintem én nem vagyok a határozott de ezt megcsináljuk és a harapós dolog az bejött köszönjük szépen :) reméljük ez is bejön de hát az baj ha \"véletlenül\" neki megy me nem harap bele csak akkor mikor asszi hogy zsákmány vagyok :)de nem erõböl csak cukin morog és néha vakkant is.
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Re: boxer nevelés

HozzászólásSzerző: Szancsi » szer. ápr. 06, 2011 2:44 pm

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni vagy egy éves boxerem, aki mendent összerág szétszed darabokra. Tudjátok esetleg hogy lehet erről leszoktatni?
Avatar
Szancsi
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2011 2:41 pm

Re: boxer nevelés

HozzászólásSzerző: mayflover » pén. ápr. 08, 2011 12:41 pm

Szia!
Mi már a negyedik boxerünket koptatjuk és sajnos ezek ilyenek, de lassan kinövik.Kb 1-1 1/2 éves korában már nincs vele ilyen baj.Akkor már nagyon gyorsan tanul, de egyenlőre még olyan mint egy rossz gyerek.
Remélem tudtam segíteni.
Üdv
Avatar
mayflover
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. szept. 30, 2010 4:54 pm

Re: boxer nevelés

HozzászólásSzerző: Kingus1998 » hétf. máj. 23, 2011 7:21 pm

Hát nekem is van egy 2 hónapos boxerem ő is ilyen volt.De neki csak kedvesen kellett szólni és nem is harapott többet.
Avatar
Kingus1998
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. máj. 23, 2011 7:16 pm

Re: boxer nevelés

HozzászólásSzerző: viki96 » hétf. júl. 25, 2011 9:07 pm

Sziasztok,azt szeretszeretném mondani,hogy én most szeretnék boxer kiskutyát venni,de attol félek,hogy ha kan lesz akkor áttugorja a keritést és elszokik,vagy tul durván fog játszani.Kérlek irjatok:)várom:)
Avatar
viki96
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. júl. 25, 2011 9:03 pm

Re: boxer nevelés

HozzászólásSzerző: zotya998 » szer. júl. 27, 2011 1:19 pm

sziasztok . nekem van egy 3 hónapos boxer kutyám és amikor ráteszem a pórázt őrűlt visításba és ugrálásba kezd ,hogy lehetne ezt megszüntetni? valaki segítsen .előre is köszönöm
Avatar
zotya998
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. júl. 27, 2011 1:13 pm

Re: boxer nevelés

HozzászólásSzerző: gabsi78 » szer. aug. 31, 2011 11:49 am

Sziasztok!
A mi kutyusunk most lesz 4 hónapos, de már ül, fekszik, és ha nyitjuk a kaput egy helyben marad. A harapdálós játék nálunk is megy, de főleg a gyerekek után szalad. Ilyenkor ha határozottan mondom neki, hogy "mit csinálsz", már abba is hagyja. Fő a következetesség és a határozottság. Viszont nálunk éjszaka bent van a házban és nem tudok azzal mit kezdeni, hogy minden reggelre bepisil. Sokszor napközben több órát bent van, de ahogy beengedem akkor is bepisil. Ezzel mit lehet csinálni?
Avatar
gabsi78
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szer. aug. 31, 2011 11:23 am

inala mayfair pharmacy

HozzászólásSzerző: lymnCleacle » szer. nov. 23, 2011 11:03 pm

coop pharmacy http://nextdayshippingpharmacy.com/prod ... zodone.htm pay for certified pharmacy technician
Avatar
lymnCleacle
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. nov. 23, 2011 11:02 pm

Re: boxer nevelés

HozzászólásSzerző: Mancsusz » szer. jan. 04, 2012 8:45 pm

Sziasztok!
Nekem van egy 8 hónapos kislány boxerem de nagyon rossz nagyon nehezen bírok vele, mindenkire ugrál, kiszedi a gyümölcsfákat, nemtudok egy virágot sem elültetni mert ha kiengedem rögtön kiszedi, ha valami történik az udvarban ( szigetelés avgy bármi más ) és el van engedve megnézi és azonnal nekiáll a bontásnak, minden ajtót kinyit és ha nincs zárva be is megy, folyton kiszökik ha nyitva van a kapu, én már probálkoztam mindennel de hiába, a nevelésem sem ér semmit!! Teljesen tanácstalan vagyok mit is tehetnék hogy ez megváltozzon, vagy jobb legyen! Ha tudtok vagy tud nekem valaki segíteni azt nagyon megköszönném! Minden tanácsot nagyon szívesen fogadok! Előre is Nagyon Szépen Köszönöm! Szép napot Nektek!
Avatar
Mancsusz
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. jan. 04, 2012 8:25 pm

Re: boxer nevelés

HozzászólásSzerző: Kriszta8 » vas. máj. 06, 2012 9:30 am

Elveszett boxer!

Marcipán 2011 július végén tünt el Fülöpházán, egy lövéstől megijedve, azóta semmi hir róla. 4 éves, oltott, barátságos, barna, fehér mellényes, vágatlan farkú,fülű, kan. Barna nyakörvet viselt. Sajnos chipje, tetoválása, bilétája nincs.
JUTALOM a megtalálónak!
Tel:0670/4266548
Csatolmányok
Marcipán.jpg
Marcipán.jpg (126.99 KiB) Megtekintve 1114 alkalommal.
Avatar
Kriszta8
 
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. máj. 15, 2011 11:07 am

ElőzőKövetkező

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég