Boszi, az ex-kóbor

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Boszi, az ex-kóbor

HozzászólásSzerző: L.Ági » csüt. nov. 22, 2007 5:57 pm

Ez a kutya egy mártír. Fekszik az ölemben, és akkorákat sóhajtozik, nyüszög, nyikorog, jajong, hogy az már teátrális.
Mint a rendkívül jó erõben lévõ fürge 70es mami, aki folyton azon sóhajtozik, hogy \"jaaaaj, de nehéz az élet, jobb volna már meghalni\", de messzirõl látszik, hogy túléli még az unokáinkat is.

Mostanra feltûnt, hogy ezt akkor csinálja, ha éppen nem vele foglalkozok, vagy netán abba merem hagyni a dögönyözést-símogatást... gyanús.
Avatar
L.Ági
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boszi, az ex-kóbor

HozzászólásSzerző: L.Ági » csüt. nov. 22, 2007 6:40 pm

És mindig a tér legrandább kutyájával udvaroltat magának. o.O
Avatar
L.Ági
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boszi, az ex-kóbor

HozzászólásSzerző: L.Ági » pén. nov. 30, 2007 10:34 pm

Májusi összeköltözésünk óta eljött az elsõ este, amit Boszi nélkül töltök. A párom elvitte magával Gyöngyösre disznót vágni, mivel én holnap nagy családi banzájra vagyok hivatalos, ahová Boszit nem tudom magammal vinni. Hú, de nem akartam ma hazajönni, jaj, de nagyon hiányzik a kis buta!
Avatar
L.Ági
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boszi, az ex-kóbor

HozzászólásSzerző: L.Ági » kedd dec. 04, 2007 11:04 am

Na, megvan a válasz, hogy Boszi miért hülyült meg az utóbbi időben.


\"Már majdnem egy éves a kutyám, de az utóbbi időben teljesen megbolondult. Miért?

A kutya belépett a kamaszkorba. Ugyanúgy, mint az embereknél, megváltozik a viselkedésük, amit idáig megtanultak, az most látszólag nem működik. Tudnunk kell, hogy voltaképpen a kutya ilyenkor próbálgatja a határokat, feszegeti, megnézi, hogy mi az a viselkedés, amit még elfogadunk, meddig mehet el. Már majdnem felnőtt és új helyet keres a falkában (lehetőleg felettünk). Fogjuk a kutyát erős kézzel, az elvárt viselkedést pedig tartassuk is be! Legyünk következetesek!\"

http://www.kutyasuli.hu/guestbook.php


Azóta egyébként megjött az esze, hálistennek, de ehhez egy komoly elbeszélgetés kellett, persze kutyanyelven.
Avatar
L.Ági
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boszi, az ex-kóbor

HozzászólásSzerző: L.Ági » kedd dec. 04, 2007 11:38 am

Mikor Boszi hozzánk került, az első két-három hónapban nagyon sokszor álmodott rosszat. Úgy sírt, nyüszített álmában, ahogy ébren sosem, rossz volt hallgatni, fel is ébresztettem ilyenkor. (Szegénykém, el nem tudom képzelni, ilyenkor mit álmodhat egy kutya, gondolom nem attól sír úgy, hogy elveszik a csontját.)
Tegnap megint nagyokat fújtatott, de rájöttem, hogy most valószínűleg éppen nagyon üldöz valamit, úgyhogy inkább nem zavarom meg.
Erről a tegnapiról jutott eszembe, hogy hónapok óta nem is álmodott rosszat. Lehet, hogy mostmár tényleg elhiszi, hogy van igazi falkája, akik sosem hagyják el, és mostmár biztonságban van.

Nos, ez valószínűleg így van, annyira, hogy már a saját betegágyamból sem átall kitúrni, amit pedig csakis azért rendeztem be idelent a nappaliban, hogy egymás körül lehessünk:
Kép
Avatar
L.Ági
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boszi, az ex-kóbor

HozzászólásSzerző: Rékuci » csüt. dec. 06, 2007 3:33 pm

Szia!
Boszi nagyon édes és nagyon jó olvasni róla, néha olyan jókat kacagok egyedûl itt a gép elött! :)
Gratulálok nektek!
Réka, Mia és Hiro Kép
Avatar
Rékuci
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Boszi, az ex-kóbor

HozzászólásSzerző: L.Ági » szomb. dec. 08, 2007 8:06 pm

Köszönöm szépen :)

Akkor tessék, lehet nevetni, itt bukott le Boszi, A ROSSZCSONT!!! :)

Kép
Avatar
L.Ági
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

A boszmányszerv :)

HozzászólásSzerző: L. Ági » szer. aug. 20, 2008 5:29 pm

Kép
Avatar
L. Ági
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Labdázás után boldog a kutya :)

HozzászólásSzerző: L. Ági » szer. aug. 20, 2008 5:30 pm

Kép
Avatar
L. Ági
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

...

HozzászólásSzerző: L.Ági » vas. okt. 19, 2008 11:29 am

Avatar
L.Ági
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron