Boby majd szétszed más kutyákat!!!!!!!!!

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Boby majd szétszed más kutyákat!!!!!!!!!

HozzászólásSzerző: Berta Katalin » csüt. jan. 24, 2008 10:48 am

Enix! Nem az a trágárság amit mondtál, hanem ahogy mondtad! Finomabban kellett volna, hiszen nem Timi és Mariann az ellenség. Az ellenség az, aki kiteszi, kocsiból kilöki, erdõben kiköti, lépcsõházba zárja és otthagyja stb. a megunt kutyáját.
Viszont amit Juhász Györgyné írt, azt kérlek Mariann olvassátok el mégegyszer! Talán csak az utolsó mondatával van bajom, amely csak félig igaz, mert talán nem a legjobb helyen van egyenlõre nálatok Boby, de kerülhetett volna rosszabb, sokkal rosszabb helyre is. Én tudom - mivel látom, hogy szereted és a legjobbat akarod a kutyádnak (õ a Te kutyád!) - hogy egy szakemberrel együtt sikerülni fog legyõzni ezeket az ideiglenesen felmerült problémákat és lesz még együtt további 15 boldog éveket Bobyval!
Avatar
Berta Katalin
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Boby majd szétszed más kutyákat!!!!!!!!!

HozzászólásSzerző: Dyna » csüt. jan. 24, 2008 10:53 am

Szia Kati!

Ne haragudj de olyan helyen jó helyen vana kutya ahol az elsõ problémánál a legjobb megoldás ha elajándékozzuk?
olvasd el a témához csináltam másik topikot talán érthetõ lesz a felháborodásunk.
És az õ szövegük milyen?
\"így járt a kutya\" -ez csak egy sok mondataik közül:(
Avatar
Dyna
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Boby majd szétszed más kutyákat!!!!!!!!!

HozzászólásSzerző: Enix » csüt. jan. 24, 2008 11:08 am

Katalin nem hiszem hogy trágár hangnemben írtam volna bármit is... Talán elküldtem a búsba? Nem. Annyit írtam hogy felelõtlen. Ez minõsítés, nem pedig trágárság, de gondolom úgysem ez a lényeg. A definiciónk a trágárságról nem ugyanaz ezekszerint. És Katalin, annyiból nem értek veled egyet, hogy még legyek is megértõ... Igen, lehetne rosszabb is, ezt aláírom. De hagy ne gratuláljak a felelõtlen választáshoz. Tudod ez nem dicsérnivaló, hanem minimum számomra, h jó gazdit keresek neki. Ettõl függetlenül nekem azzal van a bajom, hogy ezek mind olyan \"bosszantó\" dolgok, melyeket lehet orvosolni csak akarás kérdése. De akkor a Te olvasatod szerint ez máshogy van.
Avatar
Enix
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Boby majd szétszed más kutyákat!!!!!!!!!

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » csüt. jan. 24, 2008 6:53 pm

te csak ne keressél neki semmilyen gazdit annak ugyse adnám oda csinálhacc amit akarsz BOBY NEM MEGY SEHOVA!!!!!!!!!
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Előző

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron