Blue, a beagle kutyuskám

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Gyö » kedd szept. 26, 2006 9:57 am

Kép
Avatar
Gyö
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Fruzsi » kedd szept. 26, 2006 12:13 pm

Messze van még a csecsemõkor vége, de szépen alakul:) A kutya magasságából fényképezz, úgy jobb lesz:) Olyan 4-5 hónaposan veszi majd át a felnõtt szõr a babaszõr szerepét teljesen és kb. 1 évesen éri el a viszonylag kialakult színét. De gondolom ezekrõl apu beszélt.

Fruzsi-exgazdi
Avatar
Fruzsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: rfeher » kedd szept. 26, 2006 1:31 pm

Sziasztok! jaj de helyes bloki! 80%-ban a heten koltozik hozzank is egy ilyen fules! o most 9 vagy 10 hetes( hu nemis tudom pontosan) azt sem tudom mit csinaljak az erkezesere. Az elso dolog amiben nem vagyok biztos, hogy ejszaka csakugy egy kosarban aludjon vagy vegyek neki egy szallito dobozt? azt mondjak hogy annak egyebkent is hasznat veszem, ha neha magara hagyom az elso idokben es ebben szunyalna persze zart ketrecajtoban. Meg talan utazasnal is jo ha szokja meg. nem tudom..szerintetek?
Avatar
rfeher
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Rattler » kedd szept. 26, 2006 2:15 pm

Irtam neked egy másik topicban, hogy érdemes!

Éva
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: rfeher » kedd szept. 26, 2006 3:10 pm

nagyon koszonom a valaszt! De jo nektek hogy ilyen tapasztaltak vagytok! azert egy kicsit be vagyok \"rezelve\" hogy mi lesz elso masodik ejszakan am.
Avatar
rfeher
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Gyö » szer. szept. 27, 2006 8:40 am

A tegnapi oltást egész jól viselte, csak akkor sírt fel amikor kihuzták a tût kész voltam tõle. Estére mire mentem dolgozni elbágyadt és remegett mint a nyárfa levél amikor meg felvettem hogy megvigasztalja úgy nyûszített mintha a farkán álltam volna. Kicsit izgultam is mi lesz vele amíg a párom haza ér. De hál istennek hamar megjött így megnyugodtam. Ma reggel amikor haza értem leszedte a ruhákat a polcról mert sajna már fel éri és azokon a ruhákon feküdt illetve azokaon játszott. Csak meresztettem a szemem amikor megláttam a kis szarost. De nagyon szeretem és szívem szerint egésznap vele lennék. A melóhelyen is kérdezik mindig hogy van meg mi van vele. Azt mondják ha nagy lesz akkor majd rendõr kutya lesz belõle, és õ lesz a Rex. :D Kép
Avatar
Gyö
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: lotti » szer. szept. 27, 2006 9:49 am

Szia Gyöngyi! nagyon aranyos a kutyud.Mennyi idõs most?Nekünk is van egy Beaglenk õ 10 hetes,de ahogy irod ez is teljesen igy viselkedik.Állandóan minket rág, tiszta seb a kezünk már egy pár napja nagyon eldurvult.Ha van jó tanácsotok a fegyelmezésre szivesen venném.Kezd fel engedni és egyre makacsabb,amikor kicsit kiviszem az udvarra nem hallgat senkire csak a saját feje után megy.Ma például talált egy szivacs darabot és nem tudtam elvenni tõlle pecekig kellett hajkurásznom mire sikerült.A vége az lett hogy kapott,de meg is harapott bosszúból.Sajnálom õt de néha rá kell csapjak.Van valami ötletetek? Szió! Dalma Kép
Avatar
lotti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: lotti » szer. szept. 27, 2006 9:49 am

Szia Gyöngyi! nagyon aranyos a kutyud.Mennyi idõs most?Nekünk is van egy Beaglenk õ 10 hetes,de ahogy irod ez is teljesen igy viselkedik.Állandóan minket rág, tiszta seb a kezünk már egy pár napja nagyon eldurvult.Ha van jó tanácsotok a fegyelmezésre szivesen venném.Kezd fel engedni és egyre makacsabb,amikor kicsit kiviszem az udvarra nem hallgat senkire csak a saját feje után megy.Ma például talált egy szivacs darabot és nem tudtam elvenni tõlle pecekig kellett hajkurásznom mire sikerült.A vége az lett hogy kapott,de meg is harapott bosszúból.Sajnálom õt de néha rá kell csapjak.Van valami ötletetek? Szió! Dalma Kép
Avatar
lotti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Gyö » szer. szept. 27, 2006 9:58 am

Szia!
a mi kis biglink holnap lesz 2 hónapos. Amikor engem akar harapni előveszek egy játékát és azt dugom a szájába, ha az nem jó akkor kicsit rácsapok a fenekére és jól leszidom. És úgy érzem kezd használni. Ha jól viselkedik simogatom és adok neki puszit, azt nagyon szereti, és ő is szokott nekem adni. Ne hagyd hogy a fejedre nőljön mert akkor vége onnantól kezdve azt hiszi megtehet mindent. Kép Kép
Avatar
Gyö
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Gyö » szer. okt. 04, 2006 12:25 pm

Az én kis drágám mostanában egyre komiszabb és szófogadatlan, és mindent és mindenkit megrágnaés ahogy nõ kezd egyre több dolgot elérni. Mindenkinek ilyen volt a biglije? Eddig tündéri volt de most egy átokfajzat. De legalább a pelusra pisil kakil, hanem siker lemenni vele.
Kép
Avatar
Gyö
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron