Black and White Crazy Pease (Mex)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: *Mirandella* » kedd feb. 20, 2007 9:33 am

Szia!

Nekem azt mondták, hogy olyan 1 év körüli.Igen ezt már hallottam, hogy ennivalóval kézre lehet hívni,hát ez még nem megy, de igyekszek:) A letakarást mindenképp kipróbálom .Köszönöm szépen a tanácsot.Neked mi a nevük és mennyi idõsek?Amúgy meddig tartott megtanítani, hogy kézbõl egyenek?


Puszii
Avatar
*Mirandella*
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: jennyke » kedd feb. 20, 2007 11:58 am

Az enyémek 3 évesek, az egyiket már úgy vettük hogy kézhez volt szoktatva a másik vadabb volt. A szelidebbet Petikének hívják a másikat Sacinak.Saci csak kalitkán keresztül veszi el a kaját a kezembõl Petike viszont ki is jár a vállamra ül stb.1 évesnek már kicsit több idõ kell hogy hozzád szelidüljön.Petikét már attól fogva hogy kikelt kézbõl etették stb.Nagyon ritka hogy egy tenyésztõ minden madarát kézhez szoktassa elsõ perctõl.Amiket az állatkereskedésben veszünk szerintem nem valami szelidek, na meg ki tudja mióta vannak ott és a boltos nem igen foglalkozik velük mikor egy kalitkában vannak vagy huszan.Szerintem annál jobb minél fiatalabb és azokat lehet megtanítani beszélni is.Az enyémek nem beszélnek pedig próbáltam tanítani õket.Ha kalitkában van akkor kell nyujtani neki a magot mikor éhes akkor felbátorodik és elveszi(jó esetben) Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: jennyke » kedd feb. 20, 2007 11:58 am

Az enyémek 3 évesek, az egyiket már úgy vettük hogy kézhez volt szoktatva a másik vadabb volt. A szelidebbet Petikének hívják a másikat Sacinak.Saci csak kalitkán keresztül veszi el a kaját a kezembõl Petike viszont ki is jár a vállamra ül stb.1 évesnek már kicsit több idõ kell hogy hozzád szelidüljön.Petikét már attól fogva hogy kikelt kézbõl etették stb.Nagyon ritka hogy egy tenyésztõ minden madarát kézhez szoktassa elsõ perctõl.Amiket az állatkereskedésben veszünk szerintem nem valami szelidek, na meg ki tudja mióta vannak ott és a boltos nem igen foglalkozik velük mikor egy kalitkában vannak vagy huszan.Szerintem annál jobb minél fiatalabb és azokat lehet megtanítani beszélni is.Az enyémek nem beszélnek pedig próbáltam tanítani õket.Ha kalitkában van akkor kell nyujtani neki a magot mikor éhes akkor felbátorodik és elveszi(jó esetben) Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: *Mirandella* » kedd feb. 20, 2007 1:37 pm

Szia!

Köszönöm a tanácsokat,majd kipróbálom, csak sajni mikor haza jöttem már megetettem.Nagyon szép Peti is és Saci is!:) Mikor kisebbecske voltam nekem is voltak Ninfáim és nagyon kedvelem is õket csak sajnos nem volt a kereskedésben így lett hullámosom.

Puszi
Avatar
*Mirandella*
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: *Mirandella* » vas. feb. 25, 2007 12:57 pm

Tegnapi képek a tréningrõl:
A nagy menekülõ futás.:)
Kép
Avatar
*Mirandella*
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: *Mirandella* » vas. feb. 25, 2007 12:58 pm

labda keresés..../már majdnem meg van:))/
Kép
Avatar
*Mirandella*
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: *Mirandella* » vas. feb. 25, 2007 1:01 pm

Otthoni kép:))
Itt olyan mint valami földönkívüli...:))
Kép
Avatar
*Mirandella*
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: jennyke » vas. feb. 25, 2007 6:36 pm

Szia
Tök jó ez a kép.Örülök hogy tudtam segítani.Nekem kistestű kutyáim vannak de én is nagyon sokat foglalkozom velük főleg az uszit tanítom mert ő a kicsi . egyre ügyesebb és nagyon jó látni amikor eredménye van a munkádnak.Gondolom a te kutyád is imádja ha foglalkozol vele.
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: jennyke » vas. feb. 25, 2007 6:47 pm

Jenny fehér törpeuszkár ,Alex spani Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Black and White Crazy Pease (Mex)

HozzászólásSzerző: *Mirandella* » kedd feb. 27, 2007 2:21 pm

Sziasztok!

Judit:Nagyon cuclik a kutyusok!:)Jó hallani, hogy az uszit is tanítod!Én ha olyan emberekkel találkotom akiknek uszijuk van, azt mondják azokat nem kell tanítani,mert nem igénylik, mivel egésznap a lakásban vannak és alszanak!Nah erre mit mondja!?:)
Igen,az én kutyim is örül ha foglakozok vele,bár neki teljesen mindegy,hogy épp tanítom vagy csak sétálok vele egyet.Mondjuk minden kutyinak az a lényeg,hogy a gazdival legyen.:)


Puszii
Avatar
*Mirandella*
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron