Beni Ajka-B.gyepesről :)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Beni Ajka-B.gyepesről :)

HozzászólásSzerző: rbridget » pén. nov. 11, 2005 6:48 pm

Õ Beni, egy másfél éves westy. Nagyon szerettem volna egy kutyust, és ez a kívánságom 2005. május 21-én beteljesült. Elmentünk a közeli faluba,egy tenyésztõhöz,ahol szép kutyusok voltak. Három kölyök közül választhattam. Leguggoltam, és „odagurult” hozzám az egyik, végül õ választott engem, és nem én õt. Hosszas tanakodás után a Beni nevet kapta. Azóta nagyon sok idõt töltünk együtt, egy szobában alszunk, sétálunk, játszunk. Szeret a kertben futkározni, minden piszkos dologban benne van, nagyon huncut kiskutya. Beni sokat bohóckodik, amire én vevõ vagyok :), elvégre mindenkinek kell egy kis szórakozás! Imád sétálni, ezt mindig kiköveteli magának. Hozza a nyakörvét, és addig ugrál, míg el nem viszi valaki. Sokszor nagyon makacs, de azért szófogadó kutya. Beni a lakás minden zegzugában szívesen alszik, a legkülönfélébb formákban ( kinyújtózva hason; összegömbölyödve; vagy akár háton, miközben lábai az „égnek állnak”). Nagyon szeretetre méltó kutyuli, talán ezért szereti mindeki?! A legtöbb ember szívét meghódítja. Barátságos, szívesen ismerkedik. Területéért akár harcba szállna nála akár 3szor nagyobb kutyával is. Ilyen a mi Benink :)

ui.: a képen 2 hónapos :)

Kép
Avatar
rbridget
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Beni Ajka-B.gyepesről :)

HozzászólásSzerző: Picilány » kedd nov. 15, 2005 10:18 am

Olyan mint 1 plüss kutyi :)) gyönyörû :))
Avatar
Picilány
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz Beni Ajka-B.gyepesről :)

HozzászólásSzerző: admin » kedd nov. 15, 2005 6:07 pm

Teljesen igazad van!

Olyan mint egy kis plüsskutya! :)
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Válasz/Re:Válasz Beni Ajka-B.gyepesről :)

HozzászólásSzerző: rbridget » kedd nov. 15, 2005 9:23 pm

pedig nem az :)
Avatar
rbridget
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Válasz Beni Ajka-B.gyepesről :)

HozzászólásSzerző: rbridget » kedd nov. 15, 2005 9:27 pm

ja,és köszi a dicséretet :)
Avatar
rbridget
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron