Bella a mini yorki

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: edikee » hétf. aug. 21, 2006 6:09 pm

Kép
Avatar
edikee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: dor » hétf. aug. 21, 2006 6:12 pm

szia
nagyon jók a képek! :)
szerintem ide a fórumba kell a leírás!
Avatar
dor
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: edikee » kedd aug. 22, 2006 9:52 am

köszy valaki segitsen .. alomra szeretnénk szoktatni Bellát de csak belefekszik és rágcsálja az almot és nem nagyon pisil bele csak ha beleteszem (akkor se mindig fogja maagár és kimegy a padlóra ) nem értem.. pedig amikor észrevesszük hogy pisil mindig beletesszük az alomba
valaki segitsen :S
Kép
Avatar
edikee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: luncus » kedd aug. 22, 2006 11:51 am

Szerintem a szobatisztasággal jobban jársz, hogyha kiviszed minden egyes alkalommal a kertbe. (ha nem panelben laktok) Nekem egy francia bulldogom volt és az alommal nem volt könnyû dolgunk, de a kertipisilést hamar megtanulta:)
Avatar
luncus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: Edith » kedd aug. 22, 2006 12:16 pm

Szia Edina!

Ha szobakutyust akarsz belõle faragni, akkor jobban jársz a kutyapelussal. Hamar megtanulja a kutya, hogy odakell menni. Nem tudom miért tetszik nekik jobban a pelus mint az alom, de tény, hogy mindenkitõl azt hallom, hogy a kutyusa pár hét alatt a pelusra szokik.....
A kutyapelenka lusta embereknek való.....mint nekem :DD Én nem vagyok az a korán felkelõs típus, és ezért akartam, hogy Kevin a szobába intézze a dolgát. Ez sikerült is! Pár hét alatt megtanulta, hogy csak oda lehet csinálni. Amikor nagyobbacska lett, akkor próbáltam úgy tanítani, hogy kint is csinálja, ha sétálni megyünk. Most már ez is megy, de a pelust nem vettem el a szobából, mert így nekem nem kell korán felkelnem ahhoz, hogy õ pisiljen, kakiljon. Nyugodtan használja a pelust a nap bármely szakában, és ha esetleg elmegyünk egy hosszabb sétára, ott se esik kétségbe, simán elereszti magát ott ahol van (persze csak az utcán, idegen lakásban képes órákig tartogatni! ) :D
Ezáltal nem igényli, hogy kimenjünk napi 4szer sétálni. Én általában kétszer viszem ki, abból egyszer nagyon hosszú sétára. És mellette járunk sportolni, szóval ki van elégítve a mozgásigénye. És ami a legfontosabb én a suli miatt szoktattam így (na jó meg persze a lustaságom miatt is). Szóval ha napi 8 órát egyedül van, akkor sem kell tartogatnia, hanem mehet a pelenkára!
Avatar
Edith
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: Edith » kedd aug. 22, 2006 12:17 pm

Ja és persze azt elfelejtettem írni, hogy ha van kertetek, akkor tényleg oda vidd ki, úgy ahogy Luca ajánlotta!
Avatar
Edith
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: ¤Mia¤ » kedd aug. 22, 2006 12:58 pm

szia.
az én Marcim 8 hetes. mivel még nincs meg csak 2 oltása, bent intézi a lakásban a kisebb-nagyobb ügyeit. nekem a pelus bejött. tegnap már a kakit is odaintézte. én panelban lakom, és nagyon úgy néz ki, h csak 2 max 3-szor tudom majd levinni õt naponta. így mindenképp kell egy olyan megoldás, ahol ha ennek ellenére ki kell mennie el tudja intézni. a pisit már oda intézi. a lényeg az, h érezze rajta a szagot, és ha elkezd forogni, h kakilnia kell, gyorsan tedd rá és beszélj hozzá, h ezt oda intézze. nekem ez sikerült. sok sikert!Marci gazdija
Avatar
¤Mia¤
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: Vivy » szer. szept. 27, 2006 5:13 pm

Sziasztok! Nagyon édes a kis Bella!!!!:D



Puszy:Vivy & Doni
Avatar
Vivy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: franci01 » vas. okt. 01, 2006 2:32 pm

SziaI
Bella nagyon aranyos!
Én egy hete kaptam egy kis yorkit, az õ neve Maszat!
Avatar
franci01
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Bella a mini yorki

HozzászólásSzerző: Edikee_92 » szer. nov. 29, 2006 7:13 pm

jajj hát elég sokat változott :):):) Kép
Avatar
Edikee_92
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron