AZ ÉN KIS BEAGLE KUTYUSOM

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:AZ ÉN KIS BEAGLE KUTYUSOM

HozzászólásSzerző: Cintike » szomb. feb. 04, 2006 6:11 pm

Szia Maci!
Én is beagle vagyok 4éves debreceni,Johnnynak hívnak.Imádok játszani és aludni átalszom a fél napot.Sajnálom a tesód iylen embereket..A sétát én is imádom fõleg mióta hámom van kényelmesebb nekem is meg persze nem húzom annyira a gazdit és így neki is jobb.Kár h nem debreceni vagy pedig akkor talizhatnánk.:(Ez a legjobb kép épp alvás közben: Kép
Avatar
Cintike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:AZ ÉN KIS BEAGLE KUTYUSOM

HozzászólásSzerző: manny » szomb. feb. 04, 2006 7:45 pm

Szia Johnny!!
Örülök hogy válaszoltál mostmár van 1 netes barátom. :) Én is sajnálom, hogy nem egyhelyen lakunk. Ráadásul én már nem sokáig fogok lakni itt Szalkán mert a gazdimékkal Nyíregyházára költözünk a nyáron.
Neked vannak beagle barátaid ott Debrecenbe, akikkel néha találkozhatsz? Vagy más kutyák akikkel játszhatsz?
Nekem vannak beagle ismerõseim itt a lakótelepen és barátnõm is volt de sajna tavaly õsszel amikor tüzelt elkszökött. :(
A sétához vissza térve nekem is hámom van tavaly kaptam szülinapomra. Azóta már én se annyira szaladok de azért még néha nagyon megfuttatom a gazdit. De szerintem ez azért van mert még nagyon bennem van a kölyök szellem és majd ha kicsit idõsebb leszek nem lesz ez így. Üdv:Maci

(ui:A gazdim kérdezi a gazdidtól hogy van-e neketek MSN programotok, mert ha igen akkor õk is tudnának beszélgetni) Kép
Avatar
manny
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:AZ ÉN KIS BEAGLE KUTYUSOM

HozzászólásSzerző: Cintike » szomb. feb. 04, 2006 8:17 pm

Na hellóka Maci!
Aha van itt mögöttünk egy bigli lány de 7 éves és nem szoktunk jáccani csak a kerítésen keresztül szaglásszuk egymást.(Úgy van h vagyunk mi és mögöttünk egy szomszéd és amögött van a Zsuszi \"vonat\" és amögött út és õk az ut másik oldalán laknak de kb 2 percre)De akkor ha ideköltöztök Nyíregyházára akkor sokkal közelebb lecünk és megbeszélhetnénk egy talit és talizhatnánk.Ja és van msne a gazdimnak.A címe:cintyee090@hotmail.comKüldök még képet magamról: Kép
Avatar
Cintike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 0 vendég

cron