Ares Drága,a német törpe pinscher

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: maya5 » pén. ápr. 20, 2007 7:57 pm

Avatar
maya5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. ápr. 22, 2007 8:42 am

Szia!

Nekem egy pincser keverékem van (csivivel)!
Örülök, hogy végre látok itt a fórumon pincsereseket is, elég kevesen vannak!
Várjuk a további képeket Ares-ról! Ha van kedved, nézz be hozzánk is : Spamy a csivi-pincser keverék!

Íme egy kiskori kép, hasonlít, nem?

Szép napot:
Anita@Spamyke

Kép
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. ápr. 22, 2007 8:43 am

Kép
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. ápr. 22, 2007 8:45 am

És nagyon...
Ez ma reggel készült :)

Kép
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. ápr. 22, 2007 9:00 am

Találtam egy képet, ahol nagyon hasonlóan ül Spamykém!
Remlem nem baj hogy ennyi képet rakok fel :))))

Sziasztok!

Anita&Spamyke

Kép
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. ápr. 22, 2007 8:27 pm

Szia Anita!

Köszönöm a hozzázólást. Én is nagyon örülök,hogy végre van valaki akivel tapasztalatot tudok cserélni. Spamy és Ares tényleg nagyon hasonlítanak egymásra. :) Nagyon édes kutyuska:) Képzeld, Ares is hasonlóan került hozzánk, csak nekem apukámmal kellett megküzdemen érte:)

Ares füle nem áll, olyasmi neki mint a picikori képen,de attól azért feljebb áll neki. Neki elvileg vágni kéne a fülét,mint a dobbermannokanak,de nem akartam őt kínozni a műtéttel,meg szerintem amúgyis olyan agresszív buksija lett volna tőle... Lehet, hogy azért nem is áll neki rendesen. Bár ahogy vesszük, mert feláll, de a vége lekonyul neki. Sapmynek elképzelhető, hogy állni fog a fülecskéje,a csivi vonal miatt. Picurka korában Aresnak teljesen a kis fejéhez simult, aztán elkezdett egxre fejlebb és feljebb állni neki. Amikor már azt hittem,hogy teljesen fel fog, akkor hirtelen úgymaradt,félig lekonyulósan.:)Spamy még csak 5 hónapos, szóval bármi lehet,mert Aresnak akkor még bőven törekedett felfelé a füle:):)

Teszek be pár képet,ami most ezen a gépen van, de amint otthon leszek küldök egészen \"kisbabakori\" képet is.

Nekem az lenne a kérdésem,hogy Spamy mennyire mozgékony? Csak mert nem tudom eldönteni, hogy normális-e hogy Ares csak akkor van egyhelyben ha alszik...:)

Üdvözlünk benneteket:Noémi és Ares Kép

az első éjszaka együtt
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. ápr. 22, 2007 8:34 pm

Így nézett ki kb. 10-12 hetesen Kép
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. ápr. 22, 2007 8:35 pm

Szundimanó 6 hetes Kép
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. ápr. 22, 2007 8:37 pm

Eért a képért, ha ember lenne, megharagudna, mert nem néz ki valami jól rajta,de mivel tudom, hogy várjátok a mostani fül-állapotot is,beteszem,de 7végén küldök elõnyösebbet is:) Kép
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Tia001 » hétf. ápr. 23, 2007 8:39 am

Szia!
Örülök, hogy válaszoltál!

Hogy a félreértéseket tisztázzuk, Spamy nem 5 hónapos, hanem már lassan másfél éves lesz! És neki már teljesen áll a füle, a fekvõs képen, amit ide hozzád raktam fel, látszik is! A fórumunkban is van sok kép róla, azon látszik, hogy milyen gyönyörûen áll a füle :))))
Neki ez érdekes volt, mert picinek mindkettõ lekonyult, aztán 5 hónapos kora körül az egyik felállt, amásik nem, kis féloldalas volt, Aztán szép lassan felállt mindkettõ.

A mozgással kapcsolatosan viszonylag mozgékony, szeret labdázni, és nagyon-nagyon gyorsan fut. De ha fennt van a lakásban, viszonylag nyugodt (néha ott is izeg-mozog). Én szeretem lennt jól kifuttatni, meg nagyon sokat szaladgál a barátaival is!

A Te kutyusod mennyire mozgékony? Nekem meg az a kérdésem, hogy mennyire jön ki más kutyusokkal?

Nagyon aranyos, örülök, hogy tettél fel képeket!

Én általában a fórumomba rakok rengeteg képet, ha van kedved, és idõd, nézegesd meg õket! Hátha találsz hasonlóságot Ares és Spamy között, és ezeket kibeszélhetjük :))))

Még egy kérdés: Pontosan hogy kell ejteni a nevét? A Spamy-t \"Szpeminek\" kell ejteni :))))) Sokan máshogy ejtik itt a fórumon, de nem baj !

Szép napot nektek!

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Következő

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron