Ares Drága,a német törpe pinscher

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Pipi » vas. feb. 17, 2008 9:19 pm

szia Naomi, nagyon aranyos. már tiszta felnõtt a pofija. most varrtam Charlie-nak egy terepmintás kabátot. nagyon menõ fickó benne. jo volt a hétvége, sokat voltunk kint. hova jártok síelni?
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Naomi » kedd feb. 19, 2008 3:19 pm

Szia Erika!

De ügyes vagy! És hogy oldottad meg? Volt hozzá minta? Vagy csak fejbõl találtad ki? Anyával mi is próbáltuk,mert õ nagyon tud varrni,de nem igazán tudjuk, hogy kéne kiindulni.

Jaj, az a síelés de felidegesített, úgy szerettem volna rendesen síelni,de az az idõ...Kokavára szoktunk, mert általában csak így egy napra megyünk és így jó, mert az hozzánk elég közel van.

Most nagyon hiányoznak a kis ördögök, Pesten vagyok õk meg otthon...:(

Puszi:N.
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Pipi » kedd feb. 19, 2008 9:36 pm

A pasim Kokava közelébõl valo. most hétvégén is volt otthon. szép az a vidék. csütörtökön én is megyek pestre, könyvbemutatom lesz. itthonhagyom a fiukat.
van egy szlovák oldal, mindjárt megkeresem neked és belinkelem. ott bár yorkira valok a szabásminták, de át tudod alakitani, mert leméred a kutya hosszát és a mellbõségét, s felnagyítod ott a mintát, ahol kell.
http://www.altair-sethi.pc3000.sk/uvod.htm
ez az az oldal, a Strihy, azaz szabásminta - erre kell rámenni. nézd meg. ha valamit nem értesz, szolj, lefordítom neked. puszillak, erika
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Tia001 » szer. feb. 20, 2008 8:19 am

Szia Naomi!

Írtó édes az új kutyusotok! Én is kíváncsi vagyok, mekkora lesz!
Ares játszik vele? Hogy viseli?
Sajnos Spamynek fenntartásai vannak a nagy kutyákkal, fõleg ha kanok (de még a nagytestû szukáknál is idõ kell, mire oda mer menni)...

Szió

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Pipi » szer. feb. 20, 2008 11:59 pm

az enyém imádja a nagytermetû kutyákat, fõleg a csajokat. mert ám nagy az egoja a lelkének, csak a teste pici...
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. feb. 24, 2008 2:50 pm

Sziasztok!

Erika, nagyon szépen köszönöm a linket, nézegettem is,anya ígérte, hogy ha hazaér, akkor alkotunk valamit Aresnak. Olyan jó lesz:) Kokava környéke nagyon szép, imádok ott lenni. Bár szerintem már nem nagyon lesz síelõs idõnk idén. De nem baj, akkor majd túrázgatunk. Az is jó:) Sok szerencsét a bemutatóhoz, ha hazaértél, majd várom az élménybeszámolót.

N.
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. feb. 24, 2008 2:53 pm

Anita!

Köszi, hogy benéztél.:)

Ares képzeld, imádja Szergejt. Õ is olyasmi a nagytestûekkel, mint Charlie. Nem fél, nagyon bátor. Szeretnek játtszani, bár néha Szergej játékból odakap, de mindig rászólunk, csak megtanulja majd, hogy õ nagyobb... Nem is féltékeny Areska. Igazából én nem is akartam annyira emiatt Szergejt, de nincs baj velük. Az alom meg tényleg vicces, nincs 2 egyforma kutya:) Képzeljétek, amikor most elviettem apuval Szegejt dokihoz, anya mondta hogy Ares meg volt vadulva, akkor nyugodott csak le, amikor látta az ablakból, hogy visszahoztuk Szergejt. Rohant ki hozzá, össze-vissza nyalta õt. Édes volt.

Ti jól vagytok Spamyvel? Megyek is, olvasgatok Nálatok is kicsit.

N.
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. feb. 24, 2008 3:00 pm

Szia Yvett!

Hát az a helyzet, hogy Aresnál nem nagyon tapasztaltam ezt kicsiként. Õ inkább azt csinálta, hogy amikor húztam fel a farmeremet belecsimpaszkodott... De arról elég egyszerû volt leszoktatni. Igazából azt veszem észre, most hogy sok kölyök van a közelemben, hogy az erõs hangoktól megijednek. Azt csináltam, hogy amikor rosszalkodott akkor elkezdtem toporogni, meg kiabálni, hogy nem szabad, fújj.Ettõl kicsit megijedt és abbahagyta. Aztán csökkentettem a \"zajt\" csak a fújjra. És hallgatni kezdett rá. Bár ez elég egyedi módszer,de Aresnál bevállt.

Papámnak van most egy kölyökkutyája, Báró, és õ csinálja ezt. Talán az Erikánál írtam, hogy mamaámnak véresre harapja a kezét és hiába szól, nem törõdik vele a kutya.Most ahogy voltunk lent náluk, ugrált ránk, rettenet rossz volt. Vele is bevállt ez a toporgás, meg ugye ha már tud ülni a kutya, azt is lehet, hogy rászólsz, hogy ül, és ülteted egy darabig, akkor lenyugszik kicsit, és jobban viselkedik. Meg a spektrumon mondtak egyet, hogy morogni kell rá, mert kicsiként még megismeri az anyja tiltását benne,de ez nekünk nem vállt be.
Erika, Anita, javítsatok ki,ha hülyeséget beszélek.
Igazából ez mind saját tapasztalat, de lehet nektek is beválik.
Mesélj még Morfiról, ezen kívül jól nevelhetõ? Milyen kiskutya?

N.
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. feb. 24, 2008 3:02 pm

Vagy még az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy azt hiszi, hogy játtszotok vele? Vagy esetleg nem szoktátok így hergelni játék közben? Mert az is lehet akkor, hogy nem veszi komolyan, vagy csak egyszerûen még nem érti a vezényszót.
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares Drága,a német törpe pinscher

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. feb. 24, 2008 3:08 pm

Kép

Gondltam ezt még felteszem, mert olyan, mintha nevetne:)
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron