Angol Cocker Spániel

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:Spániel

HozzászólásSzerző: Flori » vas. jún. 28, 2009 7:37 pm

Érden vettem a Lucafalvi kennelbõl.

Csoki honnan van?

Lakásban tartod? Flórián lakásban van, de próbálok vele sokat kinnt lenni, kirándulni, meg ilyenek. De sajnos így sokat rosszalkodik itthon, rág mindent, bútort, ruhát. Nektek nincs ilyen problémátok? Kinövik ezt valaha?


[img]
Avatar
Flori
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:49 pm

Válasz/Re:Spániel

HozzászólásSzerző: Flori » vas. jún. 28, 2009 7:40 pm

Úgy látom a kép sajnos nem ment át. Talán túl nagy. Majd azért még próbálkozom.
Avatar
Flori
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:49 pm

Válasz/Re:Spániel

HozzászólásSzerző: peva » vas. jún. 28, 2009 8:27 pm

Szia!

Csokit is a Lucafalvi kennelbõl vettük!! Dejó alomtársra találni!!!
Jó lenne ha majd raknál fel képet, olyan kiváncsi vagyok!!

Csoki viszonylag jólnevelt, de azért ha elölhagyunk egy bõrcipõt és több órát egyedül hagyjuk vele nem hiszem hogy megállná, hogy meg ne kóstolja :D Azért már jóvl kevsebbet rá, mint kiskorában, szerintem ez úgy a korral szép lassan csökkenni, fog, de nem hiszem hogy valaha is teljesen abbahagyná. Egyébként szerintem most serdülnek, ilyenkor még jobban kell õket fogni, mielõtt végleg megszilárdulnénak a dolgok.

Üdv

Lakásban lakik, de nagyon sokat megyünk kirándulni :D
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Válasz/Re:Spániel

HozzászólásSzerző: peva » vas. jún. 28, 2009 8:27 pm

Szia!

Csokit is a Lucafalvi kennelbõl vettük!! Dejó alomtársra találni!!!
Jó lenne ha majd raknál fel képet, olyan kiváncsi vagyok!!

Csoki viszonylag jólnevelt, de azért ha elölhagyunk egy bõrcipõt és több órát egyedül hagyjuk vele nem hiszem hogy megállná, hogy meg ne kóstolja :D Azért már jóvl kevsebbet rá, mint kiskorában, szerintem ez úgy a korral szép lassan csökkenni, fog, de nem hiszem hogy valaha is teljesen abbahagyná. Egyébként szerintem most serdülnek, ilyenkor még jobban kell õket fogni, mielõtt végleg megszilárdulnénak a dolgok.

Üdv

Lakásban lakik, de nagyon sokat megyünk kirándulni :D
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Válasz/Re:Spániel

HozzászólásSzerző: Flori » hétf. jún. 29, 2009 12:33 pm

Szia!

De jó! Azért is írtam, mert ahogy nézegettem a fórumot megláttam a képeket és olyan volt, mintha az én kutyámat látnám.

Flóri pont úgy néz ki, mint Csoki.

Merre laktok?

Mi eredetileg Budapesten, de most Pécsett tanulok, így Flóri is itt van velem.

Flóri meg kiskorában nem rágott semmit, büszke is voltam rá nagyon. De pár hónapja elkezdte és nem bírjuk leszoktatni róla.
Avatar
Flori
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:49 pm

Válasz/Re:Angol Cocker Spániel

HozzászólásSzerző: vik83 » kedd jún. 30, 2009 9:28 am

Vadont új kutyaházról van szó melynek méretei SZ:64 M: 75 H 80 Fenyõ lambériából van gyönyörû erezettel,szóval nem rétegelt lemezbõl és deszkából van összetákolva mint a barkácsáruházban. Ha bármi kérdés lenne a termékkel kapcsolatba szívesen válaszolok. Én fõleg Beagle Tacskó Spániel Pumi vagy hasonló kutyusoknak ajánlom.
Helyileg Miskolc mellet 5km_re van. vik83@citromail.hu http://www.teszvesz.hu/item668424907_kutyahaz_uj.html
Avatar
vik83
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm

Válasz/Re:Angol Cocker Spániel

HozzászólásSzerző: vik83 » kedd jún. 30, 2009 9:29 am

Vadont új kutyaházról van szó melynek méretei SZ:64 M: 75 H 80 Fenyõ lambériából van gyönyörû erezettel,szóval nem rétegelt lemezbõl és deszkából van összetákolva mint a barkácsáruházban. Ha bármi kérdés lenne a termékkel kapcsolatba szívesen válaszolok. Én fõleg Beagle Tacskó Spániel Pumi vagy hasonló kutyusoknak ajánlom.
Helyileg Miskolc mellet 5km_re van. vik83@citromail.hu http://www.teszvesz.hu/item668424907_kutyahaz_uj.html
Avatar
vik83
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm

Válasz/Re:Angol Cocker Spániel

HozzászólásSzerző: vik83 » kedd jún. 30, 2009 9:29 am

Vadont új kutyaházról van szó melynek méretei SZ:64 M: 75 H 80 Fenyõ lambériából van gyönyörû erezettel,szóval nem rétegelt lemezbõl és deszkából van összetákolva mint a barkácsáruházban. Ha bármi kérdés lenne a termékkel kapcsolatba szívesen válaszolok. Én fõleg Beagle Tacskó Spániel Pumi vagy hasonló kutyusoknak ajánlom.
Helyileg Miskolc mellet 5km_re van. vik83@citromail.hu http://www.teszvesz.hu/item668424907_kutyahaz_uj.html
Avatar
vik83
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm

Válasz/Re:Angol Cocker Spániel

HozzászólásSzerző: vik83 » kedd jún. 30, 2009 9:35 am

Vadont új kutyaházról van szó melynek méretei SZ:64 M: 75 H 80 Fenyõ lambériából van gyönyörû erezettel,szóval nem rétegelt lemezbõl és deszkából van összetákolva mint a barkácsáruházban. Ha bármi kérdés lenne a termékkel kapcsolatba szívesen válaszolok. Én fõleg Beagle Tacskó Spániel Pumi vagy hasonló kutyusoknak ajánlom.
Helyileg Miskolc mellet 5km_re van. vik83@citromail.hu http://www.teszvesz.hu/item668424907_kutyahaz_uj.html
Avatar
vik83
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm

Angol Cocker Spániel

HozzászólásSzerző: Pummer Reni » csüt. júl. 09, 2009 1:10 pm

Sziasztok!
Nekem is van egy 8 hónapos kan spánielem.Egy elég nagy problémám van vele: mikor kimegyek az udvarra, azonnal felugrik rám, majd a nadrágom szárát huzogatja, harapdálja. Ebben szeretnék segítséget kérni, mivel a sárosabb idõkben menekülnöm kell elõle..Elõre is köszönöm.
Avatar
Pummer Reni
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:49 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég