Akiták Budapestről

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: Linduka és Hachi » csüt. máj. 28, 2009 11:11 am

Jaja,tényleg kár,h messze vagyunk tõletek,pedig én is gyönyörködnék szemtõl szemben a lányaidban.Hát Haji azonnal sajna nem engedné a simit,ahhoz többször kellene vele taliznod:)És a te lányaid?Van olyan,h engedik magukat simizni egy idegennek az elsõ alkalomnál?Egyszer azért jó lenne majd összehozni egy kutyis talit valahogy:)
Avatar
Linduka és Hachi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: ps_hugi » csüt. máj. 28, 2009 12:22 pm

Hát aki bejön hozzánk azoknak igen, bár nem mindenkinek azért, utcán õk is megválogatják. De alapjáraton nagyon barátságosak, fõleg Kitus, a Szissy visszahúzódobb kicsit. Mondjuk én balatonra szoktam járni,ha jól emlékszem ott laktok,de a lányokat nem szoktam olyan messzire utaztatni.
Avatar
ps_hugi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: Linduka és Hachi » csüt. máj. 28, 2009 3:01 pm

Értem.Haji senki idegennek nem hagyja.
Miskolcon lakom.
Avatar
Linduka és Hachi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: ps_hugi » csüt. máj. 28, 2009 5:00 pm

Hú hát az meg még messzebb van :/ de akkor ott jó sokat tudtok kirándulni Hajiva, meg a képeidbõl is úgy tûnik,h kirándultok is!
Avatar
ps_hugi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: Linduka és Hachi » csüt. máj. 28, 2009 8:58 pm

Igen,nagyon sokat járunk nagy sétákra.Attól hogy lakásban tartom,nem engedem,h begyepesedjen.Nekem nagyon fontos az,h sokat tudjon mozogni,játszani,futkározni.Mivel ezek megvannak,nagyon nyugodtan viselkedik otthon.És nem csak emiatt,hanem persze amúgy is kell a mozgás neki.Szeretem nézni,mikor boldog,mert el van engedve,és nagyokat játszhat.
Avatar
Linduka és Hachi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: ps_hugi » pén. máj. 29, 2009 10:26 am

:)))) Tényleg a vedléseket,h vészelitek át amúgy lakásban? én így is hetekig kefélem õket mire vége a vedlésnek, fõleg,h ketten vannak, tiszta szõr az egész kert sokszor.
Avatar
ps_hugi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: Linduka és Hachi » szomb. máj. 30, 2009 5:25 pm

Hát kifejezetten vedlésünk egy volt,tavaly,a tél közepén kezdett el.Hát akkor mindennap többször,lent,vittem le szatyrot,és abba tettem a szõrt.De nincs érte odáig meg vissza,és hát lent persze szeretne mást csinálni.Úgyhogy a legtöbbet otthon fésültem,ott jobban hagyja.Szatyor mellettem,és abba rakom a szõrt.De ezt 1 nap kb. 3x kell.De az is kevés,mert akkor is látom,h valahol hömpölyög.De nem is mindig fésülöm 3x,van,h csak 1x.Az az idõszak nem a legjobb,de nem annyira szörnyû,mint amilyennek gondolják.A vedlési idõszakon kívül pedig nagyon egyszerû a dolog,könnyen rendben tartható a bundája.1-2 hetente kell egy 10 perces fésülést beiktatni,és a bundája gyönyörû.
Avatar
Linduka és Hachi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: Blodwolf » szer. márc. 31, 2010 9:53 am

hi! mi is napokig, hetekig keféljük őket...a lány rüheli és úgyviselkedik mintha gájna neki -_-\" (kis hamis XD). Amúúúggy láttam már olyat aki egynap alatt lekefélte a kutyáját és háááttt egy teljes kuka lett tele a bundával O_O

AMúgy,idég február.11én megint születtek babáink :)
Április közepétől elvihetőek,de még csak 4nek van gazdija és még van 6 baba O_O.
Kép

Ő itt pedig Kyuu, őt szeretném megtartani ^w^
Kép
Avatar
Blodwolf
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: Blodwolf » szer. márc. 31, 2010 9:59 am

ééss íme itt am ama kuty :3
ki mondta h. az akiták nem tudnak kikapcsolodni? X\"D
(éppen tegnap vettem a kicsiknek egy sípoló,napszemüveges répát :D )
Kép
Avatar
Blodwolf
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Re: Akiták Budapestről

HozzászólásSzerző: YaTen » szomb. jún. 05, 2010 9:18 am

Nahát blodwolf,az a kép egyszerűen fantasztikusra sikerült.Nagyon menő a laptop előtt :D Mutizok én is vmi vicceset.Remélem sikerül beillesztenem a képet.

http://kep.psharing.com/365416.jpg

Hát nem jött össze a kép beillesztés,nem tudom h kell :lol:
Avatar
YaTen
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: szomb. jún. 05, 2010 9:03 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron