Akita

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Akita

HozzászólásSzerző: levi90 » vas. márc. 04, 2012 6:29 pm

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy szeretnék venni egy Akita kiskutyát. Elég részletesen utána néztem a fajta tulajdonságainak úgy érzem, hogy képes lennék megfelelni az elvárásoknak, viszont lenne pár dolog ami érdekelne. Szabadidő terén szerintem lenne kellő időm foglalkozni a kutyával és kedvem is hozzá, viszont ez a kutyaovi meg suli nem tudom mit takar illetve szerintem itt a közelemben nem is nagyon van, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy ezek nélkül nap mint nap foglalkozva a kiskutyával én nem tudnám megnevelni? Mert olvastam, hogy elég nehéz eset de megfelelő neveléssel jó kutya, barátságos és jó házőrző. Illetve ezekhez kérnék tanácsokat mint a fegyelmezésre, mint annak elérésére, hogy a családbarát legyen. A következő kérdésem inkább anyagi jellegű, a kutya fenntartásával járó költségekre lennék kiváncsi. Nagyon megtetszett a kutya kiállása és maga a stílusa is, viszont nem szeretnék csak úgy tájékozódás nélkül belevágni. Előre is köszönöm a válaszokat.
Avatar
levi90
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. márc. 04, 2012 6:16 pm

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron