Agility

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: Kata manó » pén. feb. 17, 2006 10:00 am

Nem tom ez hogy van, nem hinném hogy megijedne a pályától, de szotatni kell. Bonócska mondjuk imádja ezt a sportot, mondták is, hogy remélik tényleg indulunk majd vele versenyeken:) Igaz még az egáész pályán nem megy át, de nagyon jól kúszik, sõt a szlalomot is könnyen megtanulta:)
Nem egy ördöngösség szerintem, bár lehet csak azért mondom ezt mert szerencsém vana kuttyommal:) Szerintem a kutyasuliban minél elõbb kezdd el megismertetni az akadályokkal, ki fog derülni neki találták-e ki ezt a sportot vagy swm, de hát emlékszel a samyre szal sztem simán menni fog Maszat amúgy sem egy gyáva kutty.
Régen voltál az oldalon. Hova tûûûntél? Kérünk Új lképeket Maszatról!!!

Puszamcs
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: varga kinga » pén. feb. 17, 2006 10:28 am

Igazad van csak hátha...Igaz Szafi nagyon szereti ezt a sportüzést és imádja de ha kifárad akkor hiába kiabálom hívom nem jön!!De a kuttyy suliban hamar szoktasd rá !!

Sok nyalást és puszit küld:Szafi és Kinga Kép
Avatar
varga kinga
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: barikitti » kedd márc. 14, 2006 7:45 am

Sziasztok!
nekem lenne egy olyan kérdésem h azt tudom h csak fajta tiszta és törzskönyvezett kutya indulhat agility versenyen, de ha ivartalanítva van attól még hivatalosan is versenyehet?
Üdv B. Kriszti
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: doggyangel » kedd márc. 14, 2006 8:54 am

Szia! Ez nem igaz, hogy csak fajtatiszta, törzskönyves kutya indulhat agility versenyen! Mert engem is küldött a kutyaiskolás tanárom agilityre a németjuhász-harcikutya keverékemmel. Csak sajnos nem tudtam menni.. Szóval bármilyen nemû, fajtájú kutyus mehet! :D Viszont a tüzelõ szukát elõre be kell jelenteni, hogy tüzel, mert õt ha jól tudom késõbb fogják beengedni a versenyre, hogy a többieket ne zavarja be! :) Remélem tudtam segíteni.

Pálma
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: barikitti » kedd márc. 14, 2006 1:48 pm

Szija4
köszi a választ... de még mindig nemtudom h ha ivartalaníttatom a szukámat attól még versenyezhet-e?
Üdv B. Kriszti
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: kiscsibe80 » kedd márc. 14, 2006 2:07 pm

http://www.agility.hu/
ezt olvasd el,hátha segít
Avatar
kiscsibe80
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: Rattler » kedd márc. 14, 2006 10:22 pm

Nzugodtan viheted tanulni és versenyezni, legalább sokat fog mozogni és az ivartalanitás miatt nem fog tudni elhizni

Éva
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: barikitti » szer. márc. 15, 2006 8:30 am

Ngayn köszia választ.átnéztem a honlapot és csak a szabályzat van fent :( mind1. de legalább tom :D.naon naon köszi a segítséget :)).
Üdv Kriszti
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: krisz » szer. márc. 15, 2006 10:32 pm

Agilityben nincs efféle korlátozás. Keverékek, ivartalanított kutyák egyaránt versenyezhetnek. Csupán egyedi azonosító (chip, tetoválás) szükséges.
Ha jól tudom, egyedül vb-n nem indulhatnak törzskönyv nélküli kutyák.
Avatar
krisz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Agility

HozzászólásSzerző: Edith » szer. máj. 03, 2006 10:11 am

Sziasztok!

A Yorkshire terrieremet vinném agilityzni, és az lenne a kérdésem, hogy milyen tudásra van szüksége a kutyimnak, hogy elkezdhessük?? Úgy értem, kell elõtte járni kutyasuliba, vagy az alapdolgokat amiket megtanítok neki itthon, az is elég oda??

Válaszotokat elõre is köszi!!
Avatar
Edith
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron