A nagy maci, aki mindenkit szeret!

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

A nagy maci, aki mindenkit szeret!

HozzászólásSzerző: Alexa16 » vas. júl. 02, 2006 1:40 pm

Naon nincsen hozzá fûznivalóm csupán azt akarom mondani h õ egy naon inteligens édes kis macika! Naon büszke vagyok rá mert naon sok díjat megszerzett élete során és az életemet is megmentette egyszer! Rengeteg újságba szerepelt az én kis macikám! De sajnos az õ élete is véget ért:\'( 2005.dec.08-án) Az én szívemben örökké él! Csak azért szeretném ha felkerülne a hét kutyusa közé, mert szerintem megérdemelné még ha már nincs is köztünk:(
Akinek ilyen kutyusa van vagy volt az tudja h milyen egy csupaszívvel teli kutyus õ! Kép
Avatar
Alexa16
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:A nagy maci, aki mindenkit szeret!

HozzászólásSzerző: Fruzsi » vas. júl. 02, 2006 2:49 pm

Kedves Gazdi!
Hét kutyusa úgy lehet ha több képet és egy hosszabb lélegzetû leírást készítessz róla..

Üdv,
Avatar
Fruzsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:A nagy maci, aki mindenkit szeret!

HozzászólásSzerző: Alexa16 » vas. júl. 02, 2006 9:01 pm

EZ is az én kis drágám:) Itt tekereg:P Kép
Avatar
Alexa16
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:A nagy maci, aki mindenkit szeret!

HozzászólásSzerző: Fruzsi » vas. júl. 02, 2006 9:27 pm

Egy helyre rrakom, hogy áttekinthetõ legyen:

Hmmm nem is tudom mit írjak róla:)
A Fajátja a kutyusomnak Landseer ami egy nagyon ritka faj és az 1920-as években csaknem kipusztult, de a német ebtenyésztõk-bernáthegyikkel és pireneusi kutyákkal való keresztezések révén feltámasztották a fajtát. Hála égnek h feltámasztották különben nem lett volna ilyen kutyusom! Mi 7 hónaposan kaptuk apummal anyumtól! 1992.04.30-án kaptuk amikor az én szülinapom is van kétéves voltam mikor õ jött!Attól a perctõl fogva minden évben neki is megünnepltük a szülinapját velem együtt(IMÁDTA a csokitortát)! Velem nõtt fel és mindig ott volt velem bármi baj is volt! Amikor egyszer leestem a hintáról õ ott volt és nyüszített és akkor apumék jöttek ha õ nincsen ott nem is tudom mi lett volna hiszen látta h vérzett a fejem, mert akkor betört még kicsi voltam és naon örültem neki h õ az én kutyám! Mikor elmentünk a Margitszigetre akkor mindíg húzott a víz felé alig bírtam visszatartani hiszen akkor sem voltam még túl nagy h olyan erõmlegyen! hol laktunk ott mindenki úgy ismert minket a kutyusommal együtt h a kispöttöm lány akit a kutyasétéltat!:P Elég vicces volt ám! Nem is tudom mit mondjak még õ az én életem része volt és lesz is örökre igaz volt nekem naon sok kutyám Újfulandi meg Spániel de sztem semelyik sem ért fel az és kis Mariusszommal! Hát most ennyi zárom soraimat! Puszka EZEN A KÉPEN SIMÉST KÉR!Hát nem édes?
Avatar
Fruzsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:A nagy maci, aki mindenkit szeret!

HozzászólásSzerző: Alexa16 » vas. júl. 02, 2006 9:49 pm

Kép
Avatar
Alexa16
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:A nagy maci, aki mindenkit szeret!

HozzászólásSzerző: zsaklin016 » pén. jan. 18, 2008 7:21 pm

Aranyos kutya!Nekem is egy ilyen mackó kutyám van!Õ egy Moszkvai õr!


Õ lenne az,Natasa! Kép
Avatar
zsaklin016
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:A nagy maci, aki mindenkit szeret!

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » pén. jan. 18, 2008 7:47 pm

Szia!meghatott a 2 kutyus története fõleg aki 2005.-ben meghalt oan szomorú :(:( de hát az a lényeg a szívünkben tovább él :D Nekem is van 1 rosszcsont medveölõm Bobyka 1 snaci kicsit tacsi keverék. Kép
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron