A fialás

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

A fialás

HozzászólásSzerző: norcsika98 » szer. nov. 17, 2010 4:38 pm

Én nagyon büszke vagyok kutyámra: Nellyre :D
7 gyönyörű beagle kiskutyát fialt 3 óra alatt , segítség nélkül.
5 szukát és 2 kan-t. Engem ( , mint gazdiját) kezdettől fogva odaengedett , de akit ismert azzal sem volt gond. Sőt! Még az apakutyát Foltost is odaengedte , pedig legtöbbször nem engedik oda a szukák a kan kutyát.
Nellynek nagy megtiszteltetés lenne ha bekerülne a hét kutyájába vagy valami megtiszteltetést kapna =)
Köszönettel: Norcsika98
Honlap: www.nelly-folti.eoldal.hu
Avatar
norcsika98
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szer. nov. 03, 2010 9:39 am

Re: A fialás

HozzászólásSzerző: lenanita8 » szer. jan. 26, 2011 10:48 pm

Szia !
Én is hasonlókkal büszkélkedhetem :)
Az én Beagle kiskutyám is 3 óra alatt egyedül szintén segítség nélkül 6 picikét szült 3 kislányt és 3 kisfiút :)
Most fialt elöször és csak egyszer voltunk az apukánál /egy aktus volt/ tehát nem is számitottunk 6 pici babácskára .
Jenny is odaengedett minket söt Suzzy-t is /ő is egy Beagle csajszi/ .
Fantasztiküs volt látni és átéli vele ahogy a piciknek életet ad ezt egyszerüen el sem lehet mondani ezt át kell élni !!!
Sajnos nálunk több pici nem lesz /nem tervezünt több almot/ de ez egy elfelejthetetlen élmény volt az bisztos és borzaszto büszki vagyok a kicsikémre :)
A picik már 7 hetesek egy kisfiúcska ment az apukához a többi babának is már van szerető és gondoskodo gazdijaés csak remélni merem hogy nagyon boldog életük lesz :)
Avatar
lenanita8
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. jan. 06, 2011 11:06 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron