A Beagle

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Válasz/Re:A Beagle

HozzászólásSzerző: LizaBaba » pén. nov. 24, 2006 2:48 pm

Sziasztok! Nekem is van egy nagyon szép kis beagle kutyusom.. 5hónapos.. csak nagyon rossz.. és ha kajárol van szó teljesen bekattan.. már volt mikor megis harapott mert elakartam töle venni.. nem tudom mi lehetne rá megoldás,mert megverni nem akarom! Adjak neki többet? Vagy nem tudom.. tényleg nem akarom bántani.. Kép
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:A Beagle

HozzászólásSzerző: LizaBaba » pén. nov. 24, 2006 2:50 pm

Kép
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:A Beagle

HozzászólásSzerző: LizaBaba » pén. nov. 24, 2006 2:51 pm

Kép
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Beagle

HozzászólásSzerző: geza.giller » kedd jún. 26, 2007 6:06 am

Kedves Fruzsi! Nekem van egy BEAGLE kislány, tündéri kis kutya Ápr.-19 született. Azt figyeltem meg, hogy már jelzi mikor ki kell mennie. Igaz ,hogy bent is elengedi a pisit, de van egy hely ami kivan jelölve neki és odamegy. Sokat sétáltatom, és mikor elég neki, magától elindul fel. Már most sok örömöt okoz. Nagyon szeretjük és ezt õ is érzi.Idõnként egy kicsit akaratos, de ilyenkor megfogom a nyakánál és finoman lenyomom a földre, tiltakozik, de az akarat megtörik. Aranyos.
Avatar
geza.giller
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Beagle

HozzászólásSzerző: vgy » csüt. aug. 30, 2007 7:50 am

Sziasztok! Én is sznék egy tricolor, szuka beagle-t, de sajnos még nem lehet. Függ az egyetemi óráimtól is és jelenleg még dolgozni fogok a suli mellett pár hónapig, hogy legyen megfelelõ háttere a kutyusnak és nekem is.De ha már meglesz, akkor max alkalomszerû munkát, ha vállalok egyáltalán,hála Istennek nem vagyunk rossz helyzetben a családdal vagy ilyesmi. Sajnos egyedül lakok panelban, szüleim Bp.-re költöztek,így bnõmre kellene bíznom -ha napközbeni óráim esetleg nem engednék a hazajövetelt- a kora du-i sétát.
Nem akarom, hogy egyedül legyen egész nap, elvégre egy jó gazdi ezt meg sem teheti!! Szerintetek helyes kutyát tartanom ilyen esetben? Kép Kép
Avatar
vgy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:A Beagle

HozzászólásSzerző: Desty » szer. szept. 12, 2007 11:33 am

Sziasztok!

Egy kutyás programot szeretnék figyelmetekbe ajánlani:

MÁTRA TÚRA 2007 (2007. szeptember 15.):

http://www.mydestiny.hu/Matratura2007.htm
Avatar
Desty
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:A Beagle

HozzászólásSzerző: Bunnyka » hétf. feb. 25, 2008 12:26 pm

Sziasztok!
Tegnap én is büszke bigli tulajdonos lettem:) Egyenlõre szörnyen magányos és sokat sír, de remélem ezen hamar túl leszünk! Jól olvasom a régebbi írásaitokban, h már 10 hetes korában tehetek rá pórázt? Komoly? Annyira pici még...:( Még nincs képem róla, ha lesze, rakok fel!
Avatar
Bunnyka
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:A Beagle

HozzászólásSzerző: Zsömike » vas. máj. 25, 2008 3:47 pm

Sziasztok!

A ti kutyusotok is mászik tetõre?Az enyim mindig felmászik rá!
Ott szokott napozni.
Ez normális dolog egy beagle kutyánál???
Avatar
Zsömike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:A Beagle

HozzászólásSzerző: Flóra07 » csüt. jún. 26, 2008 4:01 pm

Sziasztok!
Nagyon szertnék egy beaglet(szerelem elsõ látásra a fajat iránt),viszont 2 nagy problmám van.Az egyik: hogy van egy papagájunk,és nem vagyok benne biztos,hogy felhõtlen lenne a viszony közöttük;a másik: panelban lakunk és naponta kb. hét órát(egyhuzamban) lenne egyedül.... Nyárra(valõszínû inkább jövõre) tervezzük,így amíg nagyon kicsi 2 és fél hónapot neki tudok szentelni, utána viszont suli...
Avatar
Flóra07
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:A Beagle

HozzászólásSzerző: Fruzsi » kedd okt. 21, 2008 3:14 pm

Szia!

Készüljetek fel rá, hogy 1-2 bútort, cipõket, amivel leköti az idejét tönkre fog tenni, ha egyedül van, kb 1,5 éves koráig ez el is húzódhat. Nagyon fontos a következetesség, a ti szerepetek egyáltalán nem elhanyagolható. Én javasolnám, hogy ha lehetõségetek van rá egy lekerített kis részt alakítsatok ki neki, amíg teljesen egyedül van és úgy gondoljátok belevágtok. 7 óráig egy kiskutya nem bírja ki kaki, pisi nélkül, de azért gondolom, hogy ez várható. Almot már érkezésekor alakítsatok ki neki(darált papírból célszerû), hogy folyamatosan hozzászokjon. Az elsõ idõkben úgysem vihetitek le az utcára oltások hiányában, így az almozást megúszni sehogy nem tudnátok.
Végezetül el kell dönteni, hogy az okozott kár vagy a kiskutyával szerzett öröm-e a fontosabb. És azt sem szabad elfelejteni, hogy egy megrágott cipõért mindig mi vagyunk hibásak, hiszen mi hagytuk elöl:)
A papagáj miatt nem aggódnék. Fruzsi
Avatar
Fruzsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron